چهره استقلال برای رشید مظاهری – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، استقلال در نیم فصل اول رقابت ها را با ایستادن در بالای جدول به پایان رساند. این تیم چند نفره در ابتدای فصل خرید کیفیت رقابت را در هر پست ارتقا داد و به این نتیجه رسید که نه تنها برای هر پست حداقل 2 بازیکن آماده است، بلکه از نظر نتیجه نیز عملکرد بهتری داشته است.

یکی از پست هایی که رقابت در آن شدیدتر بود مربوط به پست دروازه بانی است. استقلال فرهاد مجیدی دو دروازه بان آماده به نام های رشید مظاهری و سید حسین حسینی داشت اما در ابتدای فصل تصمیم گرفت دروازه بان خوب و جوان پیکان علیرضا رضایی را جذب کند. آمدن رضایی فضا را بر رشید مظاهری تنگ کرد تا او این روزها روی سکو است نه استقلال.

همین بازی نکردن باعث شد زمزمه رشید مظاهری در نیم فصل یعنی در همین روزهای زمستانی از استقلال برود. با این حال، این تقسیم بندی چندان ساده نیست. استقلال می خواهد یکی از بازیکنان فولاد را جایگزین رشید مظاهری کند اما رشید مظاهری که 4 ماه دیگر با استقلال قرارداد دارد، می خواهد با رضایت او از این تیم جدا شود و تیم بعدی را انتخاب کند. از تیم های صنعتی و البته پرسپولیس به عنوان مقصد احتمالی این دروازه بان یاد می شود.

اما استقلالی ها که متوجه شده بودند رشید مظاهری تمایلی به معاوضه ندارد، حالا دست به اقدامات مهم تری زد و قیمت رضایت نامه رشید مظاهری را رقم باورنکردنی 10 میلیارد تن کرد. این حرف وستنیک گل است و اگر صحت داشته باشد یعنی رشید مظاهری یا تیمی که رشید مظاهری را می خواهد باید 10 میلیارد تومان به استقلال بدهد. در این شرایط بعید است در ماه های منتهی به رقابت های لیگ، تیمی حاضر به پرداخت یک دروازه بان باشد.

  عکس جدید همسر سپه حیدری همه را شگفت زده کرد!

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254318

دیدگاهتان را بنویسید