چند ترفند طلایی برای عاشق شدن دیگران – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تکنیک ها و راه های زیادی برای عاشق شدن به یک عزیز وجود دارد. برای عاشق شدن به یکی از عزیزان تنها گفتن کلمات عاشقانه و زیبا کافی نیست، بلکه باید به رفتار خود نیز توجه کنید و صادقانه به او نشان دهید که دوستش دارید.

به ظاهر خود توجه کنید

قبل از اینکه رفتار را بشناسیم، ظاهر افراد بسیار مهم است. ظاهر شما نقش بسیار مهمی در جذاب به نظر رسیدن شما دارد، بنابراین همیشه سعی کنید تمیز و مرتب باشید و بفهمید که او چه رنگی را بیشتر دوست دارد و از همان رنگ ها و انواع استفاده کنید. به طور کلی، طوری لباس بپوشید که بهترین های خود را به دیگران نشان دهید. بوی بدن شما گویای شخصیت شماست، پس باید همیشه سعی کنید رایحه ای خوش را در خود باقی بگذارید.

حواست باشه چی میگی

برای جذب یک عزیز، باید مراقب صحبت های خود باشید. قوی ترین صدا در میان جمعیت نباشید، زیاد لاف نزنید، غیبت نکنید، در مورد دیگران بدگویی نکنید، در مورد درآمد و حتی لحن خود صحبت نکنید. خشمگین ملایمت را حفظ کن

شنونده خوبی باشید

به جای صحبت کردن، به حرف های طرف مقابل گوش دهید. اگر در حین گوش دادن به صحبت های شخصی که با او صحبت می کنید، ناگهان حرف شما را قطع کردند، از او بخواهید به صحبت هایش ادامه دهد و به این ترتیب نشان دهید که او و حرف هایش برای شما ارزشمند هستند.

به وضعیت جسمانی خود توجه کنید

زبان بدن بیانگر احساسات واقعی و درونی ماست. حرکات بد بدن احساسات خوبی را به دیگران منتقل نمی کند و همچنین آنها را از شما دور می کند، بنابراین هنگام بلند شدن، نشستن یا صحبت کردن به وضعیت بدن خود توجه کنید.

  قدردانی از جواد نکونام تا پاتوس - اندیشه مدرن

مهربان باش

خوشبین بودن راهی آسان برای نشان دادن توجه، احترام و ارزش به دیگران است. وقتی به موقع می رسید، نشان می دهید که به مردم احترام می گذارید و می توانید به تعهدات و قول های خود عمل کنید.

اعتماد به نفس شما دارید

اعتماد به نفس یکی از عوامل اصلی جذابیت هر فردی است. فردی که اعتماد به نفس دارد و خود را دوست دارد این احساس را به دیگران القا می کند که شایسته دوست داشتن و توجه است. برای تقویت عزت نفس خود، روی ویژگی های مثبت خود تمرکز کنید و آنها را جسورتر و قوی تر کنید.

پر انرژی و شاد باشید

افراد پرانرژی و شاد افراد بیشتری را به سمت شما جذب می کنند، پس همیشه لبخند بزنید و اشتیاق و انرژی خود را نشان دهید، اگر هستید، مطمئناً دیگران دوست دارند بیشتر با شما ارتباط برقرار کنند.

منضبط باش

منضبط باشید تا نشان دهید که برای خود ارزش بیشتری قائل هستید. بیشتر مردم تمایل دارند با افرادی که برنامه زندگی خاصی دارند و رویکرد مثبتی دارند، رفتار کنند.

یک زبان مشترک پیدا کنید

اشتراکات و تفاهماتی را بیابید تا محبوبتان عاشق شما شود. وقتی چیزی غیرعادی به ذهنتان می رسد، آنگاه باید در موقعیت خود تجدید نظر کنند.

مهربان باش

مردان و زنان ترجیح می دهند با افرادی که نوع دوست هستند باشند. مهربان بودن، دلسوز بودن و نگرانی واقعی در مورد رفاه دیگران، مردم را به سمت شما جذب می کند.

منحصر به فرد باشید

در یک گروه قرار نگیرید و متفاوت رفتار کنید و رفتارها و خصوصیاتی از خود نشان دهید که نشان می دهد شما با دیگران متفاوت هستید و کاملا منحصر به فرد هستید انجام کارهای متفاوت و درست نتایج رضایت بخشی را ایجاد می کند.

  این غذای هندی را در بهار بخورید - یک فکر مدرن

قابل اعتماد باشید

اگر شما نادرست و متقلبانه رفتار کنید، دیگران به راحتی نمی توانند به شما اعتماد کنند. اگر می خواهید دیگران را جذب کنید، اعتماد آنها را جلب کنید. اعتماد به شما اجازه می دهد تا روابط عمیق و معناداری با دیگران ایجاد کنید و مردم را در سطح صمیمی تری به خود نزدیک کنید.

واقعی باشد

خود واقعی خود باشید، هیچکس از شما انتظار ندارد که کامل باشید. واقعی بودن یعنی پذیرفتن آنچه هستی و در نتیجه دوست داشتن خود. همانطور که عزت نفس شما افزایش می یابد، جذابیت شما نیز افزایش می یابد.

مرموز باشید

کمی مرموز باشید و تمام زندگی فرد را یکباره نگویید. هر چه نیت شما روشن نباشد، دیگران بیشتر به شما فکر می کنند و جذب شما می شوند.

به چشمان طرف مقابل نگاه کنید

تماس چشمی نشان می دهد که به صحبت های طرف مقابل خود گوش می دهید و به شخصیت او اهمیت می دهید و نگاه عمیق می تواند بیش از هزار کلمه بیان کند، پس هنگام صحبت با دیگران حواس خود را پرت نکنید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246808

دیدگاهتان را بنویسید