چلسی 0 (10) – لیورپول 0 (11); لندن قرمز شد – تفکر مدرن

در دیداری که هر دو تیم موقعیت های گل زیادی را از دست دادند، سرانجام کپا آریسابالاگا یازدهمین پنالتی را برای چلسی پذیرفت و لیورپول قهرمان شد.
چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 6 با ارسال دقیق سزار آسپلیکاتا فرصت داشت گل اول را به ثمر برساند اما کریستین پولیشیچ در موقعیت تک به تک ضعیف عمل کرد و توپ را به بدن کیون کلهر زد.
دقایقی بعد ترنت الکساندر آرنولد در سمت راست پاسی عالی به دروازه چلسی داد اما ضربه سر سادیو مانه بدون دفاع کناری دقیق نبود و با اختلاف چشمگیر دروازه چلسی را ترک کرد.

در دقیقه 29 لیورپول بهترین فرصت ممکن برای گلزنی را از دست داد. شوت زمینی نبی کیتا از پشت توسط ادوارد مندی مهار شد و وقتی سادیو مانه توپ را مهار کرد، در دو قدمی او نتوانست توپ را به گل تبدیل کند و مدافع چلسی با واکنشی عالی دروازه را مهار کرد.
در دقیقه 40 سزار آسپلیکوتا شانس خود را برای گلزنی در پشت محوطه جریمه امتحان کرد اما ضربه او دقیق نبود و با اختلاف به بیرون رفت. در آخرین لحظات نیمه اول بود و زمانی که کای هاورتس در مرکز بازی قرار گرفت، میسون مونت مقابل لیورپول قرار گرفت اما ضربه او کمی به بیرون رفت تا نیمه اول تماشایی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

چلسی نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی میسون مونته در موقعیت تک به تک قرار گرفت و می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه از زمین این بازیکن به تیر افقی لیورپول برخورد کرد.

  اگر آمریکا واقع بین باشد، توافق دست یافتنی است - تفکر مدرن

دقایقی بعد در پاس اشتباه بود که بالاخره محمد صلاح در موقعیت تک به تک و در فاصله کمی از دروازه لیورپول قرار گرفت اما ضربه به سمت چپ این بازیکن آرام بود و تیاگو سیلوا توپ را برگشت داد. توپ نزدیک خط دروازه

در دقیقه 67 لیورپول برای جوئل ماتیپ گل زد اما داور پس از بررسی صحنه گل را رد کرد. دقایقی بعد لوئیز دیاز از سمت چپ محوطه جریمه نفوذ کرد و موقعیت بسیار خوبی داشت تا دروازه چلسی را باز کند اما ضربه محکم او از زاویه ای دشوار بود.
در دقیقه 90 فان دایک روی یک کرنر از سمت راست به گل رسید که ضربه سر او با واکنش دیدنی همراه شد. در آخرین ثانیه ها ضربه روملو لوکاکو از داخل خط شش قدم روی ارسال آلونسو با واکنش کلهر همراه شد و 90 دقیقه جذاب با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در ادامه دقایق ابتدایی بود که روملو لوکاکو دروازه لیورپول را باز کرد اما با تصمیم مشکوک کمک داور این گل لغو شد. این اتفاق در دقایق ابتدایی نیمه دوم نیز تکرار شد که این بار به دلیل موقعیت این بازیکن در کمین، گل کای هاورز اجازه داده شد. در آخرین ثانیه های کوپا آریسابالاگا با ضربه پنالتی در دروازه چلسی تعویض شد. بعد اتفاق خاصی نیفتاد و بازی با ضربات پنالتی به پایان رسید.
مجازات ها:
جیمز میلنر: او گل زد
مارکوس آلونسو: گل زده شد
فابینیو: گل زده شد
روملو لوکاکو: گل زده شد
فن دایک: او گل زد
کای هاورتز: گل زد
آرنولد: این یک هدف بود
ریس جیمز: امتیاز
محمد صلاح: توجه شد
جورجینیو: توجه شد
دیگو یوتا: او گل زد
آنتونی رودیگر: گل زده شد
دیویک اوریگی: او گل زد
آنگولو کونته: اشاره شد
اندرو رابرتسون: او گل زد
تیمو ورنر: گل زده شد
هاروی الیوت: او خاطرنشان کرد
تیاگو سیلوا: گل زده شد
ابراهیم کوناته: گل زده شد
چلوبا: گل شد
کیون کلهر: گل زد
کاپا آریزابالاگا: تمام شد

  این زن سیاستمدار زیبا تبدیل به یک فکر مدرن - کرونر شده است

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277447

دیدگاهتان را بنویسید