چرا کیمیا علیزاده عکس های همسرش را از اینستاگرامش حذف کرد؟

چرا کیمیا علیزاده عکس های همسرش را از اینستاگرامش حذف کرد؟

کیمیا علیزاده یکی از مشهورترین ورزشکاران تاریخ ایران است. او به لطف مدالی که در المپیک به دست آورد، اولین بانوی تاریخ ورزش ایران شد که در المپیک مدال گرفت.

من گزارش میدم اعتدالاین تنها سوالی نیست که کیمیا را بسیار برانگیخته است، زیرا مدت کوتاهی پس از کسب مدال، او از ایران مهاجرت کرد و به آلمان پناهنده شد. این اتفاق در حالی رخ داد که رسانه های اروپایی به این قضیه توجه زیادی کردند و مهاجرت این ورزشکار ایرانی را برجسته کردند. اما خروج کیمیا از ایران بدون حرف وحدیث نبود. همان روز اول گفته شد که به درخواست همسرش مهاجرت کرده و خودش هم تمایل خاصی ندارد. اما این پرونده با واکنش کیمیا مواجه شد و این مشکل را تکذیب کرد.

در ایران اما بسیاری از رسانه ها به نقش همسرش در مهاجرت او پرداختند. این سوال از آنجا حائز اهمیت است که حالا کیمیا اخیراً دو اقدام جنجالی در اینستاگرام انجام داده که شایعات مختلفی را برای او به همراه داشته است. اولین مورد مربوط به انتشار پستی با لباس عروس بود که با متنی عجیب به ماجرای طلاق نهایی او دامن زد. این طلاق احتمالی در چند روز گذشته در یکی دو سایت ایرانی منتشر شده است. مورد جدیدتر اما مربوط به حذف عکس های همسر سابق در اینستاگرام. اقدامی که بحث های جدیدی را به راه انداخت. با وجود چنین مسائلی، هیچ خبر رسمی از کیمیا در خصوص شایعات منتشر نشده است.

  ما بیش از هر زمان دیگری آماده شکست دادن صهیونیست ها هستیم

دیدگاهتان را بنویسید