چرا مردها هو را در سر شما قرار می دهند؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ناهید کرمی گفت: اختلالات روانی شامل اختلال شیدایی یا سرخوشی و شیدایی و زوال عقل یا اختلال شخصیت خودشیفته، ناباروری، نداشتن ارتباط عاطفی قوی بین زوجین، سرد مزاجی زنان، نداشتن پسر از دیگر دلایل است. برای گرایش مردان به دو همسر است.

او عامل دیگری هم داشت مشکلات جنسی از طرف خانم ها اظهار داشت: برخی از خانم ها با مشکل سرماخوردگی مواجه می شوند و متأسفانه به دنبال درمانی که باعث این مشکل می شود نمی روند روابط سرد بین زوجین اتفاق می افتد.

**********

کرمی بیان کرد: اگرچه قانوناً برخی افراد مجاز به تعدد زوجات هستند، اما در جامعه ما به صورت سنتی پذیرفته نشده و کاملا مخالف آن هستند، بنابراین هر فردی که به سمت تعدد زوجات برود برچسب منفی می خورد.

او به عوارض چند همسری وی به زندگی مردان اشاره کرد و گفت: بروز ترس در زندگی فرد، اختلال در زندگی روزمره، رازداری و دروغگویی که باعث ایجاد سوء ظن و سوء ظن در همسر اول می شود، ایجاد اضطراب در فرزندان در خانه، از دست دادن موقعیت و ارزش پدر، اختلال خواب، از دست دادن کیفیت زندگی و از دست دادن اعتبار و اعتبار مرد در بین همکاران از پیامدهای چندهمسری است.

مشاور خانواده کمیته مددکاری استان همدان با تاکید بر آموزش پیش از ازدواج گفت: به دختران و پسران باید بسیاری از مهارت های زندگی را از ابتدا حتی از سنین پایین آموزش داد.

**********

وی با اشاره به آموزش مهارت های زندگی و آداب ازدواج جوانان تحت پوشش کمیته امداد گفت: مسائلی مانند شناخت زن و مرد از عواطف، احساسات و مشکلات جسمی یکدیگر آموزش داده می شود و کتاب های زیادی در این زمینه ارائه می کنیم. به طوری که هر دو طرف بتوانند ببینند. «علمی و منطقی وارد زندگی طرف مقابل شوید تا این اقدام از مشکلات زندگی آینده آنها بکاهد.

  سوپرجام به سیرجان رسید - تفکری مدرن

این مشاور خانواده تاکید کرد: دختر و پسر در ابتدای ازدواج برای داشتن مهارت های زندگی و پیش از ازدواج باید قبل از ازدواج به مشاوره خانواده مراجعه کنند تا از بسیاری از مشکلات جلوگیری شود.

وی به برگزاری کارگاه های رنگارنگ آموزش مهارت های زندگی بین زوجین اشاره کرد و ادامه داد: اگر چنین کارگاه هایی با همکاری نهادهای مختلف برگزار شود به نتیجه بهتری دست خواهیم یافت.

کرمی به مردانی که قصد ازدواج مجدد دارند، پیشنهاد کرد: بیشتر به عواقب این اقدام فکر کنند و در صورت وجود امکان اصلاح رفتار یا تغییر رفتار همسر، به همسر خود اطلاع دهند.

وی گفت: تنوع از رفتار پر استرس به رفتار کم استرس پس از تغییر سبک زندگی کاهش می یابد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257391

دیدگاهتان را بنویسید