چرا باید از انرژی های تجدیدپذیر در صنعت حمل و نقل کشور استفاده شود؟

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، انجمن علمی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران با همکاری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، سمینار الزام استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر سبز تجدیدپذیر در صنعت حمل‌ونقل ایران را در تاریخ 29 تیرماه برگزار می‌کند. 00 الی 12:00

بر این اساس «لزوم استفاده از سوخت های زیستی در صنعت حمل و نقل از منظر ملی و بین المللی»؛ “جنبه های فنی و اقتصادی استفاده از سوخت های زیستی در بخش حمل و نقل ایران”، “پیش بینی مصرف سوخت فسیلی در بخش حمل و نقل در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت”، “پیامدهای زیست محیطی، بهداشتی و مالی عدم استفاده از انرژی های تجدید پذیر سبز”. در بخش حمل‌ونقل در سال‌های آینده، بیان چالش‌ها و ارائه راهکارهای اجرایی از جمله موضوعات این کارگاه است.

مدرس این سمینار شهرام بادامچی زاده کارشناس اداره کل تحصیلات تکمیلی سازمان تحقیقات علمی و صنعتی ایران می باشد. لینک شرکت در کارگاه 20 دقیقه قبل از شروع بر روی سایت معاونت تحصیلات تکمیلی و آموزش های تخصصی سازمان تحقیقات علمی و صنعتی ایران به نشانی irost.org/edu و از طریق کانال انجمن انرژی های تجدیدپذیر به نشانی https:// درج می شود. t.me/joinchat/AAAAAD-roE2uR1JDwlfWTA نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است شرکت در این کارگاه برای عموم علاقمندان رایگان است.

چرا باید از انرژی های تجدیدپذیر در صنعت حمل و نقل کشور استفاده شود؟

انتهای پیام/4167/

  استقلالی ها رئیس فدراسیون فوتبال شدند! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید