پیگیری جدی مصوبات دولت در خصوص بورس

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه دولت تسلیم جو بازار نخواهد شد، گفت: مجوزهای دولت در خصوص بورس به دقت رصد می شود و هیچ مجوزی برای خروج از آن وجود ندارد.

941 525 فقط خبر

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، سید احسان خاندوزی روز گذشته در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: اعلام بسته ده برابری در بورس موثر بود و روند ماه های بعد نشان داد که شرایط مساعدی حاکم است اما رویدادها در عرصه بین‌المللی و سیاست‌ها در داخل کشور رخ داد که مجموع آنها درجاتی از عدم اطمینان را در بازار سرمایه ایجاد کرد.

وی در رابطه با انتشار مطلبی مبنی بر زیر سوال بردن تغییر سیاست دولت در بازار سرمایه، اظهار داشت: انتشار چنین اخباری باعث ایجاد بلاتکلیفی می شود که با توجه به جلساتی که در ستاد اقتصادی دولت برگزار شد، باید تا امروز گزارش بدهم. همان چارچوبی که در بهمن 1400 تعیین شد. این دستور کار دولت است.

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه انتظارات دولت از وزارتخانه های تولید، اقتصاد و بانک مرکزی این است که تخلفی در این زمینه صورت نگیرد، گفت: هماهنگی نهادهای اقتصادی دولت باید به گونه ای باشد که شبهات و شبهات برطرف شود. بی اعتمادی

خاندوزی گفت: وضعیت بازار سرمایه به گونه ای است که باید با همه متغیرهای داخلی و خارجی موثر بر کل اقتصاد ایران تحلیل شود و جایگاه ستاد اقتصادی دولت بر تقویت بنیادی و اساسی آن متمرکز شده است.

انتهای پیام/4129/

  در جراحی اقتصادی، دولت اکسیژن بیمار را در وسط اتاق عمل قطع می کرد

دیدگاهتان را بنویسید