پیش بینی جالب ۱۸ تحلیلگر برای اوج گیری قیمت طلا/طلا؟ – اندیشه معاصر

بر اساس آخرین نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز گلد، افزایش طلا به بالاترین سطح خود در دو ماه گذشته، روند صعودی مثبت قابل توجهی را در میان تحلیلگران وال استریت و سرمایه گذاران کوچک ایجاد کرده است و برخی انتظار دارند قیمت ها در کوتاه مدت به 1850 دلار در هر اونس برسد. مدت، اصطلاح.

تحلیلگران می گویند طلا در حال افزایش است زیرا سرمایه گذاران به تهدید فزاینده تورم، نوسانات فزاینده بازار سهام و بی ثباتی در برخی از تعاملات سیاسی جهان از جمله تنش بین روسیه و ایالات متحده نگاه می کنند.

این هفته، 18 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی کیتکونیوز شرکت کردند. از میان شرکت کنندگان، 16 تحلیلگر یا 89 درصد افزایش قیمت طلا در هفته آینده را پیش بینی کردند، در حالی که دو تحلیلگر کاهش قیمت طلا در این هفته را پیش بینی کردند. هیچ یک از تحلیلگران در این هفته به ثبات بازار رای ندادند.

در نظرسنجی از سرمایه گذاران خرد، از مجموع 1134 سرمایه گذار شرکت کننده در نظرسنجی، 801 نفر افزایش 71 درصدی در بازار طلا و 197 نفر – حدود 17 درصد – روند نزولی طلا در طول هفته را پیش بینی کردند. . 136 شرکت کننده نیز معتقدند که روند بازار تا حد زیادی با ثبات است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253487

  تصمیم شرعی رهبر معظم انقلاب مبنی بر فروش لایک و فالوور - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید