پیشکسوت پرسپولیس: لیگ برتر ما نیمه حرفه ای – تفکر مدرن است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، امیرحسین اصلانیان برای پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس وی در مقابل فولاد خوزستان گفت: پرسپولیس برخلاف بازی با ذوب آهن که برای تماشاگران بسیار خوب و مناسب به نظر می رسید، به پیروزی اقتصادی مقابل فولاد دست یافت، تنها امتیاز این دیدار کسب 3 امتیاز و البته عدم انحراف از عنوان قهرمانی بود. ببینید. فولاد در 10 دقیقه اول به شدت روی پرسپولیس فشار آورد و اگر بازیکنانش دقت می کردند حتما گل می زدند. بعد از گلزنی پرسپولیس، بازی آتش گرفت و بی جان شد.

وی درباره شرایط و کیفیت پایین لیگ برتر ایران گفت: لیگ برتر ما نیمه حرفه ای و تقریبا آماتور است و سال هاست مربی خوبی نساخته ایم و بازیکنان استثنایی هم نداریم. به گفته جلال چراغپور، اگر لباس تیم ها را عوض کنیم، نمی توان تشخیص داد که کدام تیم در جدول است، زیرا همه تیم ها یکسان و در یک سطح بازی می کنند. در حال حاضر فوتبال ما شبیه فوتبال اروپا نیست.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به بازگشایی پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس با شکایت کریستین اوساگونا گفت: تا زمانی که فیفا به باشگاه فشار نیاورد، پرداخت پول پرسپولیس به بازیکنان خارجی عادی شده است. فقط بازیکنان ایرانی مجبور به گذشت از خواسته هایشان هستند و قطعا بازیکن خارجی چنین چیزی را نمی پذیرد. بسته شدن پنجره نقل و انتقالات می تواند درسی برای عدم انعقاد قراردادهای دیگر با ترکمنچایی باشد.

شکایت کرد بوگیدار رادوچوی. و در محکومیت پرسپولیس به پرداخت مبلغ بالا آمده است: محمد حسن انصاری فرد باید توضیح دهد که چرا در این شرایط سخت و بی پولی باید یک میلیون دلار برای نیمکت کرواسی بپردازیم؟ به گفته مرحوم ناصر حجازی، کروات ها با 10 دلار به ایران پشت می کنند. باید از عاملان این قرارداد پرسید که بر چه اساسی این کار انجام شده است؟ باشگاه بزرگی نیست چون پرسپولیس معاون حقوقی ندارد؟

  داماد ترسو برای انتقام آرایشگاه را ترک کرد! - اندیشه معاصر

اصلانیان درباره عملکرد بازیکنان تاجیک در پرسپولیس گفت: بازیکنان تاجیکستانی متوسط ​​بودند و چیز خاصی نشان ندادند. آنها به دلیل هفته ها رقابت از نظر بدنی آماده نیستند و به زمان بیشتری نیاز دارند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257784

دیدگاهتان را بنویسید