پیشنهاد ویژه بارسا به چلسی برای خرید سه بازیکن / هافبک 18 ساله چلسی

1985 889 فقط خبر

بارسلونا سه بازیکن اصلی خود را برای فروش به چلسی پیشنهاد داده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، باشگاه بارسلونا اسپانیا سه بازیکن اصلی به نام های پیر امریک اوبامیانگ (فوراور 33 ساله)، ممفیس دپای (مهاجم 28 ساله) و فرانکی دی یونگ (25 ساله) را پیشنهاد داده است. هافبک قدیمی) برای فروش به چلسی.

بر اساس این اطلاعات، چلسی هنوز پاسخ روشنی به پیشنهاد همکار اسپانیایی خود نداده است. هنوز مشخص نیست که آیا تیم لندنی تصمیمی برای خرید حداقل یکی از بازیکنان پیشنهادی بارسلونا دارد یا خیر. گزارش ها حاکی از آن است که تیم های بارسلونا و چلسی رابطه خوبی در نقل و انتقالات دارند. مالک جدید تیم چلسی نقش مهمی در این زمینه دارد.

پیش از این رسانه های انگلیسی گزارش داده بودند که پیر امریک اوبامیانگ نظر مثبتی درباره انتقالش به چلسی دارد و می خواهد شاگرد توماس توخل در این تیم شود. آنها همچنین در بوروسیا دورتموند آلمان با هم کار کردند.

بارسلونا که روبرت لواندوفسکی مهاجم بایرن مونیخ را در نقل و انتقالات تابستانی با 50 میلیون یورو خرید، مخالفتی با فروش اوبامیانگ ندارد.

از سوی دیگر، چلسی با وجود دریافت پیشنهاد از بارسلونا، کارنی چوکومکا 18 ساله را از استون ویلا خریداری کرد تا خط هافبک خود را تقویت کند. قرارداد این هافبک جوان شش ساله است.

کارنی چوکومکا پس از پیوستن رسمی به چلسی گفت: این انتقال بسیار گیج کننده بود. در چند روز گذشته نتوانستم چلسی را از سرم بیرون کنم. بنابراین خوشحالم و خیالم راحت است که اینجا هستم. من بسیار هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر بازی برای چلسی هستم.

  کارگران نان و پنیر خوردند، حالا چلوکباب می خورند - فکر مدرن

پیش از این رسانه های ورزشی انگلیس گزارش داده بودند که انتقال کارنی چوکومکا 18 ساله برای چلسی 18 میلیون یورو هزینه دارد. این بازیکن جوان فصل گذشته 14 بازی برای استون ویلا انجام داد و یک پاس گل داد.

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید