پیشرفت 82 درصدی خط آب اضطراری به همدان

سخنگوی صنعت آبفای استان همدان:

سخنگوی صنعت آبفای استان همدان گفت: حفاری 16 کیلومتر خط آبرسانی به همدان به پایان رسیده و لوله گذاری در حال انجام است که 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

18562 643 فقط خبر

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا، حمید عزیزی سخنگوی صنعت آبفای استان همدان با اشاره به آخرین وضعیت آبرسانی در شهرستان همدان گفت: در خط اضطراری آبرسانی به طول 16 کیلومتر. خط انتقال، صداگذاری 100٪ کامل، لوله های تحویل و 82٪ پیشرفت لوله گذاری.

وی با بیان اینکه 55 حلقه در حوزه چاه های کشاورزی فعال شده است افزود: در تامین آب از چاه ها آهحصار با 300 لیتر آب در ثانیه تامین می شود، دیروز چاهی وارد زنجیره شد و تا چند روز دیگر چاه دیگری وارد می شود.

سخنگوی صنعت آبفای استان همدان گفت: در حوزه آبرسانی با تانکر، تانکر آب با همکاری دستگاه های مختلف مشغول آنها فعال هستند به طوری که روز قبل 176 نفتکش فعال بودند و تا ظهر امروز 96 نفتکش توزیع شد.

عزیزی یادآور شد: گزارش های خوبی در حوزه شبکه آب وجود دارد و وضعیت شبکه رو به بهبود است و تماس های مردمی راه برنامه ریزی ما است.

وی گفت: امروز 48 درصد کاهش تماس با سامانه 122 داشتیم به طوری که تا ساعت 13 امروز تنها 68 درصد از تماس های دریافتی سال 88 قطع شده است، 70 درصد تماس ها مربوط به شهر همدان و 46 درصد بوده است. مربوط به حوادث بوده که 190 حادثه به ثبت رسیده است.

  درخواست رسمی لهستان از آلمان برای پرداخت غرامت جنگ جهانی

سخنگوی آبفای استان همدان با بیان اینکه دو فعالیت عمده برای بهبود شبکه آبرسانی در حال انجام است افزود: با پیگیری استاندار و وزیر نیرو پروژه خط اضطراری آب در حال انجام است. با سرعت خوبی اجرا شد و حضور امروز وزیر کشور مایه قوت همکاران آبفا نیز بود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید