پیروزی قدرتمند والیبال ایران در جدال حساس با اسلوونی

پیروزی قدرتمند والیبال ایران در جدال حساس با اسلوونی

من گزارش میدم اعتدالتیم ملی والیبال ایران از ساعت 19:30 امشب (جمعه) در چارچوب هفته سوم لیگ ملت های والیبال به مصاف تیم والیبال اسلوونی رفت و موفق شد در دیداری یک طرفه با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی برسد.

والیبال ایران در سومین دیدار هفته سوم خود مقابل اسلوونی با ترکیب میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، محمد طاهر وادی، امین اسماعیل نژاد، امیرحسین توته و محمدرضا حضرت پور آغاز شد.

والیبال ایران در ست اول این دیدار بهترین تیم زمین بود و موفق شد با نتیجه 26 بر 24 پیروز شود. در ست دوم این دیدار تیم ایران نمایش بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و موفق شد با نتیجه یک طرفه 25 بر 14 پیروز شود تا ایران با نتیجه 2 بر صفر از حریف پیش بیفتد.

در ابتدای ست سوم این دیدار، اسلوونی حرفی برای گفتن نداشت و ایران در یک پاور پلی با نتیجه 25 بر 21 موفق شد پیروز شود تا اسلوونی با نتیجه سنگین 3 بر صفر مغلوب ایران شود.

در لحظات پایانی این دیدار بین دو تیم درگیری به وجود آمد که در نهایت به خوبی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در دیگر دیدارهای والیبال هلند و بلغارستان به مصاف یکدیگر رفتند. با توجه به اینکه تیم های اسلوونی و ایران پس از هلند در رده های هشتم و نهم قرار گرفتند، شکست مقابل هلند خبر خوبی برای این دو تیم بود.

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی در این دیدار در رده بندی جای گرفت که اسلوونی حریف مستقیم ایران بود.

  پیام مدیر عامل بانک ملت به مناسبت معرفی سامانه نوبت دهی آنلاین

بر اساس آخرین نتایج، تیم ملی والیبال ایران با ۶ برد در رده هشتم قرار دارد. تیم ملی والیبال هلند با 6 برد در رده هفتم قرار دارد.

با توجه به صعود هشت تیم در مرحله بعدی این رقابت ها می توان گفت این پیروزی برای ایران بسیار ارزشمند بود و تیم ملی والیبال ایران با این برد یک قدم به صعود نزدیک شد.

والیبال ایران در چهارمین دیدار خود در هفته سوم این رقابت ها روز شنبه 27 تیرماه از ساعت 19:30 به وقت ایران به مصاف صربستان می رود.

دیدگاهتان را بنویسید