پیروزی قاطع تیم های والیبال شهداب بر عراق/ دومین نماینده ایران نیز به نیمه نهایی رسید.

1074477 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا 2022 امروز (چهارشنبه 27 اردیبهشت) با برگزاری چهار دیدار در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران پیگیری شد.

در چهارمین و آخرین دیدار این مرحله که از ساعت 19 آغاز شد، تیم های مقاومت شهداب یزد و گز از جنوب عراق به مصاف هم رفتند که یزدی ها با نتیجه 3 بر صفر پیروز شدند.

علیرضا طلوع کیان سرمربی شهداب با حضور شهروز همایون فرمانش، رضا عابدینی، امین اسماعیل نژاد، جان گردون پرین، سیمون روبرلندی و مهدی مهدوی در ابتدای بازی به میدان رفت. بنابراین شهدا در این مسابقه از کوبایی خود (رابرتلند) استفاده کردند.

تیم گاز جنوب علیرغم نمایش خوب مقابل شهداب به ویژه در ست اول، نتیجه این دیدار را با نتایج 25 بر 22، 25 بر 19 و 25 بر 18 واگذار کرد تا از قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر این مسابقات بازماند.

فهد اسماعیل از قطر و تانپتوپول سوکسود از تایلند به ترتیب داوران اول و دوم شدند.

تیم شهداب یزد فردا (پنجشنبه) در مرحله نیمه نهایی به مصاف سانتوری ژاپن می رود تا برنده این دیدار یکی از فینالیست ها باشد. گاز جنوب نیز برای کسب عنوان پنجم تا هشتم با الریان قطر رقابت می کند.

بدین ترتیب مرحله یک چهارم نهایی بیست و دومین دوره جام باشگاه های آسیا با برتری تیم های تراز قزاقستان، سانتوری ژاپن، پیکان تهران و مقاومت شهداب یزد مقابل حریفان به پایان رسید.

انتهای پیام/ ۱۱۹

  پاکسازی بدن به مدت 5 روز - یک فکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید