پیروزی شیرین والیبال ایران مقابل آمریکا

پیروزی شیرین والیبال ایران مقابل آمریکا

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی هفته دوم لیگ ملت های 2022 آمریکا را شکست داد.

بر اساس گزارش ها اعتدالتیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار از هفته دوم لیگ ملت های 2022 از ساعت 21:30 امروز پنجشنبه 2 تیر 1401 در صوفیه به مصاف تیم ملی آمریکا، تنها تیم بدون شکست VNL و پیروزی 3 – 0

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ایران از طاهر وادی، امین اسماعیل نژاد، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، امیرحسین توختک و محمدرضا حضرت پور (لیبرو) استفاده می کند.

تیم ایران در ست اول موفق شد با ارائه خطای کم و یک بازی تماشایی با نتیجه 25 بر 18 مقابل حریف قدرتمند خود پیروز شود. در این ست آمریکایی ها دو برابر شاگردان عطایی اشتباه کردند و 2 سرویس بدون بازگشت امیرحسین اسفندیار تاثیر بسزایی در ثبت پیروزی در ست اول داشت.

بازی منطقی و بی عیب ایران در ست دوم ادامه یافت و بلندگوهای آمریکایی در این ست تا حدی توسط مدافعان ایران کنترل شد. رمز برتری ایران در این ست دستاوردهای عبادی پور و اسفندیار بود که توپ های خوبی برای وادی فراهم کردند. فشار تیم آمریکا روی تیم ایران با سرویس های این تیم شدت گرفت و آنها را به بازی بازگرداند. هر دو تیم در این ست به امتیاز 27 رسیدند اما هوشیاری وادی برای تشخیص اشتباه سخنگوی تیم ملی آمریکا نتیجه این ست را 29 بر 27 به سود ایران کرد.

ضربان قلب ملی پوشان ایران در ست سوم ادامه یافت و البته اختلاف امتیاز دو تیم در این ست هرگز افزایش نیافت. تیم ایران در ست سوم نیز با نتیجه 27 بر 25 پیروز شد تا روحیه و انرژی مضاعفی برای ادامه کار تیم والیبال ایران تزریق شود.

  اولین نتیجه جدال طارمی با اسکوچیچ / راه سخت تیم ملی برای صعود به جام جهانی - اندیشه معاصر

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

فرانسه 3 – هلند 0
چین 3 – آلمان صفر (باخت به دلیل تاج)
لهستان 3 – کانادا صفر
آرژانتین 1 – اسلوونی 3
صربستان صفر – برزیل 3

برنامه بازی های باقی مانده تیم ملی والیبال ایران از مرحله گروهی لیگ ملت های تهران به شرح زیر است:

هفته 2: گروه 4، صوفیه

جمعه 3 تیرماه؛ ایران – برزیل ساعت 18
شنبه 4 تیر؛ ایران-کانادا، ساعت 15:00

هفته 3: گروه 6، گدانسک

سه شنبه 14 تیر؛ ایران لهستان ساعت 22:30
پنج شنبه 7 تیر؛ ایران-ایتالیا ساعت 16:30
جمعه 26 تیر؛ ایران – اسلوونی، 19:30
شنبه 18 تیر؛ ایران – صربستان ساعت 19:30

دیدگاهتان را بنویسید