پیام های عاشقانه سربازان روسی به دختران اوکراینی – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، سربازان روسی در مرز اوکراین و آماده حمله به این کشور، زنان اوکراینی را با پیام های عاشقانه در اپلیکیشن «تیندر» بمباران کردند.

Thunder یک برنامه دوستیابی تلفن همراه است که افراد اطراف شما را نشان می دهد. سربازان روسی قبل از اینکه مجبور شوند تلفن همراه خود را خاموش کنند، سعی کردند از طریق این برنامه با زنان اوکراینی ارتباط برقرار کنند.

داشا سینلنیکوا، کارگردانی که در فاصله 20 کیلومتری از افراد مختلف پیامک دریافت کرده است، می گوید: من در کیف زندگی می کنم، اما پس از اینکه دوستانم به من گفتند که نیروهای روسی در معرض رعد و برق هستند، مکان خود را به خارکف تغییر دادم.

به گزارش نیویورک پست، سینلنیکوا گفت که ویدئوهای مختلفی از نیروهای روسیه برای او ارسال شده است. «مثلا پسری با اندام های عضلانی که اسلحه ای در دست گرفته بود و در رختخواب بود. یکی دیگر تجهیزات کامل روسی داشت و دیگری جلیقه راه راه به تن داشت.

«من آنها را جذاب نمی دانم و هرگز به معاشقه با دشمن فکر نمی کنم، اما از روی کنجکاوی به تعدادی از پیام ها پاسخ دادم.

وی افزود: “این در عین حال خنده دار و ترسناک بود، زیرا می دانستم که آنها بسیار به من نزدیک هستند.”

در این گزارش گزارش هایی بین سینلنیکوا و یک سرباز 31 ساله به نام آندری منتشر شده است. آندری عکس خود را با تفنگ کلاشینکف و تجهیزات کامل رزمی منتشر کرد.

سرباز دیگری که تمایل خود را برای دیدار با سینلنیکوا ابراز کرد، گفت که پس از الحاق کریمه در سال 2014 به وی اجازه ورود به کشور داده نشد.

  اقتصادی ترین بسته اینترنت همراه برای مشترکین همراه اول و ایرانسل

سینلنیکوا از او خواست حقیقت را بگوید که آیا واقعاً یک سرباز است یا نه، و در پاسخ شوهرش یک “گیف مضحک از جیم کری” برای او فرستاد که اعترافات او را نشان می داد.

یک زن اوکراینی دیگر تأیید کرد که از سربازان اوکراینی پیامی دریافت کرده است که برخی از آنها سلفی هایی را با سلاح برای او ارسال کرده اند.

بر اساس این گزارش، بلک، جنگجوی 33 ساله چچنی نیز هنگام گرفتن سلفی با اسلحه برای نشان دادن چهره های حساس، یک بچه گربه را در آغوش گرفت.

الکساندر 29 ساله و گریگوری 25 ساله در حالی که ساعت ها و کلاه ایمنی نظامی خود را به نمایش می گذارند عکس گرفته شده اند. یکی از سربازان که می گفت برای وزارت کشور روسیه کار می کرد، پیشنهاد جاسوسی از سینلنیکوا را داد.

ارتش اوکراین از اطلاعات روسیه مطلع شده است که روسیه برای حمله به خارکف آماده می شود.

بمباران پیام‌های سربازان روسی به زنان اوکراینی پیش از آن بود که به آنها دستور داده شود تلفن‌های همراه خود را خاموش کنند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277418

دیدگاهتان را بنویسید