پهپاد حیدر و موشک های کروز ارائه شد

1076901 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنل، پایگاه راهبردی 313 پهپادهای بدون سرنشین ارتش جمهوری اسلامی ایران با انواع پهپادهای رزمی، شناسایی و انهدامی ایرانی مجهز به موشک و بمب های بومی و سامانه های جنگ الکترونیک. سرلشکر محمد باقری از وی بازدید کرد.

«پایگاه پهپاد راهبردی 313» یکی از پایگاه های زیرزمینی پهپاد ارتش جمهوری اسلامی ایران است که متناسب با سطح امنیتی مورد نیاز در مناطق مختلف مرزی توسط ارتش طراحی و توسعه می یابد.

در این پایگاه پهپادهای راهبردی ارتش شامل بیش از صد فروند پهپاد کمان 12، ابابیل 5، مهاجر 6، فطرس و کرار مجهز به انواع مهمات، بمب، رهگیر و موشک زمین به هوا و موشک های محلی قرار دارند.

از دستاوردهای جدید ارتش در پایگاه 313 می توان به موشک حیدر 1 برای افزایش برد کمان 22 و عملیات دوربرد و پهپاد کروز حیدر 2 برای افزایش برد و توان عملیاتی این پهپاد اشاره کرد.

در این پایگاه، ناوشکن‌های آرش و پهپادهای ضد رادار امید و انواع پهپادهای رزمی با بمب بالابان، موشک‌های شافاک، قائم و الماس آماده انجام هرگونه مأموریت در مرزها و خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران هستند.

مدت زمان پرواز طولانی، ارتفاع بالا، عمق عملیاتی قابل توجه، توانایی حمل انواع سلاح های ضد هوایی و ضد سطحی در نقطه و فاصله، ظرفیت جمع آوری اطلاعات بالا و سیستم های جنگ الکترونیک با سلف سرویس، ناوبری و سیستم های ارتباطی امن هستند. ویژگی های پهپادهای آماده عملیات پایگاه استراتژیک 313 ارتش است.

این پهپادهای بومی و ایرانی با انواع مهمات برای مصارف مختلف، ترکیبی از هواپیماهای طراحی و ساخته شده توسط ارتش و وزارت دفاع و نیروهای مسلح برای پشتیبانی با همکاری شرکت های دانش بنیان مستقر در پایگاه راهبردی 313 به عنوان یکی از پایگاه های مخفی ارتش جمهوری اسلامی ایران.

  نام مدیرعامل جدید پرسپولیس مشخص شد / علت تاخیر مشخص شد - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید