پنج کشته در دو جنایت خونین در آخر هفته – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اولین جنایت بامداد پنجشنبه در شهر کرمانشاه در محوطه دانشگاه رخ داد. مرد جوانی که 5 سال پیش از همسرش جدا شد برای دیدن او و فرزندش به خانه پدری همسرش رفت.

آنها پسر عمو و پسر عمو بودند و به خاطر فرزندی که داشتند با هم رابطه داشتند. با وجود این تفاوت ها، آنها زنده مانده اند. آن شب مرد جوان، زن و خاله پس از دیدن کودک، همان شب در خانه آنها ماندند و فردای آن روز مجبور به ترک خانه شدند. بعد از شام، صاحبخانه در یکی از اتاق ها برای دوست پسر سابقش تختی درست کرد و همه خوابیدند.

چند ساعت پس از خاموش شدن چراغ ها، مرد جوان برای اجرای نقشه ای که از قبل کشیده بود، بلند شد. دیدن بچه و همسر سابق بهانه بود. او برای انتقام بی رحمانه از همسر سابق و اعضای خانواده اش به خانه آنها رفته بود. مرد جوان کوله پشتی خود را مسلح کرد و به سمت غارت خواب خود رفت. او یکی یکی بالای سر زن و خاله و دختر عمویش رفت و در حالی که خواب بودند و نمی توانستند از خود دفاع کنند، هر سه را تیراندازی کرد و کشت.

این جنایت هولناک با حضور پسر 6 ساله آنها رخ داد که با صدای شلیک گلوله از خواب بیدار شد و با اجساد خون آلود مادر، مادربزرگ و خاله اش مواجه شد. پس از جنایت، متهم متواری شد و در حالی که صدای تیراندازی همسایه ها در محل جنایت شنیده می شد، مأموران پلیس در محل حاضر شدند و تحقیقات در این باره آغاز شد.

  بازگشت دشمن پرسپولیس در استقلال / آغاز حمله آبی ها به جام اتحادیه - اندیشه معاصر

کارآگاهان پلیس آگاهی در همان تحقیقات اولیه هویت قاتل را فاش کردند و جزئیات جنایت را روشن کردند اما مشخص نیست قاتل فراری پس از جنایت به کجا متواری شده است. مرد مسلح سه نفر را کشت و می توانست جنایت دیگری مرتکب شود که پلیس مانع آن می شود. در همان دقایق ابتدایی تیم ویژه ای برای دستگیری قاتل فراری تشکیل شد و ماموران به بررسی فرضیه های مختلف برای بازرسی محل هایی که احتمالا متهم در آنجا مخفی شده بود، پرداختند.

حدود چهار ساعت پس از وقوع جنایت، مأموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می‌دهد متهم پس از قتل به یکی از مناطق حاشیه شهر کرمانشاه متواری شده و در آنجا پناه گرفته است. در این شرایط حوالی ساعت 8 صبح روز پنجشنبه موفق شدند وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در این جنایت متهم با شلیک گلوله همسر سابق 31 ساله، مادرشوهر 55 ساله و 35 ساله خود را کشت. عروس او در زمان جنایت در خانه بود و فرار پدرش با اجساد غرق شده در خون مادر، مادربزرگ و خاله اش مواجه شد. وی ادامه داد: متهم با اعتراف به کشته شدن همسر، مادر و عروس سابق خود، انگیزه خود از این اقدام را کینه و نفرتی عنوان کرد که در دل آنها حمل می کند. به گفته سردار جاویدان، تحقیقات تکمیلی پلیس در حال انجام است.

در تعقیب قاتلان نقابدار

در حالی که پرونده جنایت کرمانشاه در کمتر از چهار ساعت با دستگیری قاتل فراری به پایان رسید، جنایت هولناک دیگری کیلومترها دورتر در زاهدان رخ داد. دست ها مردی را نشان می دهد که ساعت 12:17 با مرکز فوریت های پلیسی تماس گرفت و گفت که چند مرد نقابدار در خیابان جانبازان 11 شهر با یک دستگاه خودرو پژو با شلیک گلوله به سرنشینان متواری شدند.

  اینگونه است که دولت به مردم کوپن می دهد - تفکر مدرن

دو مرد 46 و 30 ساله و یک زن 74 ساله سوار بر پژو 405 توسط افراد مسلح به ضرب گلوله کشته شدند. یک مرد 46 ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دو نفر دیگر مجروح شدند. آنها به مرکز درمانی منتقل شدند. با وجود تلاش کادر پزشکی برای نجات دو مصدوم این حادثه، این زن سالمند نیز دقایقی پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد تا تعداد قربانیان این حادثه به 2 نفر افزایش یابد.

کارآگاهان زاهدان آگاهی از عاملان این جنایت در صحنه خبر دریافت کردند. به گفته شاهدان عینی، سه سرنشین یک دستگاه پژو 405 نقابدار با اسلحه کلاشینکف به سمت قربانیان تیراندازی کردند و متواری شدند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان جزئیات این جنایت را اعلام کرد و گفت:

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257967

دیدگاهتان را بنویسید