پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس چه زمانی باز می شود؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیفا به تازگی طی نامه ای به پرسپولیس مهلتی را برای پرداخت بدهی کریستین اوساگونا تعیین کرده است که در صورت عدم پرداخت این بدهی، پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته خواهد شد.

به دلیل پرداخت نشدن بدهی این بازیکن از پرسپولیس، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال ایمیلی به پرسپولیس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه خبر داد.

این خبر بلافاصله پس از پیروزی شیرین این تیم مقابل فولاد خوزستان شوک بزرگی به یحیی گل محمدی و تیمش وارد کرد. چند روز پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرخپوشان تهرانی، بدهی اوساگونا پرداخت شد.

با تلاش رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، بدهی باشگاه به اوساگونا پرداخت شد و به وکیل وی و فیفا اعلام شد تا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز شود.

رضا درویش مدیرعامل این باشگاه نیز به پرسپولیس گفت: پس از حضورم در باشگاه بلافاصله مطالبات اوساگونا را پرداخت کردم اما به دلیل مشکلات دو بار به دلیل تحریم ها و مشکل شماره حساب، پول برگشت داده شد. اما خدا را شکر امروز پول واریز شد. بگذارید نگرانی هواداران در این زمینه برطرف شود.

ظاهرا شماره حساب جدید از وکیل اوساگونا دریافت شده و پول به حساب او واریز شده است. ظاهرا به دلیل تعطیلی روزهای شنبه و یکشنبه آن سوی مرز در روز دوشنبه، پرداخت بدهی پرسپولیس به فیفا اعلام می شود و پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به صورت خودکار باز می شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  سفیر رژیم صهیونیستی برای وارونه جلوه دادن واقعیت ها تلاش می کند

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257911

دیدگاهتان را بنویسید