پلیس با پوشش بد به عنوان یک جرم قابل مشاهده برخورد خواهد کرد

1083866 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری آنا، سردار اشتری رئیس نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تسلیت ایام محرم از آمادگی کامل پلیس برای این ایام و ارائه خدمات به حسینی خبر داد. زائران با تاکید بر تسهیل تردد و آمادگی لازم برای صدور گذرنامه از پلیس ایران و پلیس عراق و وزارت کشور خبر داد و افزود: همکاری خوبی بین مسئولان، مردم و پلیس وجود دارد. در سال های گذشته

وی با اشاره به آمادگی چهار مرز زمینی شلمچه، چذابه، مهران و خسروی برای تردد زائران از رایزنی با دولت عراق برای اختصاص دو مرز باشماق و تمرچین برای تردد زائران خبر داد و گفت: همچنین مرز سومار برای تسهیل در تردد موکب های عزیز در نظر گرفته شده است.

اشتری از فراهم شدن امکانات لازم برای استفاده از اشیای غایب برای استفاده از فضای معنوی ایام اربعین خبر داد و گفت: در این زمینه افرادی که تحصیل می کنند اعم از دانش آموز و دانشجو با مدرک تحصیلی و با هماهنگی عموم مردم سازمان وظیفه و اداره گذرنامه پلیس برای یک بار خروج می تواند اقدام کند.

فرمانده کل انتظامی کشور درباره شایعه هجوم مردم به کلانتری +10 به دلیل افزایش هزینه صدور گذرنامه، گفت: افزایشی در هزینه صدور گذرنامه نداریم. از مردم عزیز تقاضا دارم اگر به زودی قصد سفر ندارند از درخواست پاسپورت خودداری کنند و قبل از پایان سال و بعد از مدتی درخواست خود را مطرح کنند. همچنین به شایعات در فضای مجازی توجه نکنید.

با وجود اینکه گذرنامه برای سفر به عتبات عالیات باید شش ماه اعتبار داشته باشد، اما اشتری افزود: در حال هماهنگی با پلیس عراق هستیم، بنابراین اگر گذرنامه یک ماه اعتبار داشته باشد، برای کسانی که مایل به سفر هستند امکان سفر وجود دارد. اربعین و نیازی به شش ماه اعتبار برای اطلاع رسانی نیست

  عکس | زنی که میوه ای در شکم داشت - یک فکر مدرن

وی با تاکید بر اینکه تا هفته آینده این سرویس به صورت هوشمند ارائه می شود، افزود: افرادی که قبلا گذرنامه دریافت کرده اند می توانند با ورود به سامانه پلیس من درخواست خود را ارسال کرده و گذرنامه خود را درب منزل دریافت کنند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، اشتری همچنین در خصوص ناهنجاری های اجتماعی و بد پوشش و نحوه برخورد پلیس با این افراد اظهار داشت: فرجا بر اساس وظایف ذاتی و قانونی خود با جرایم مشهود برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید