پشت سر استعفای نویدکی از سپاهان چیست؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نوین اندیشه، نکته قابل توجه صحبت های محرم نویدکی در نشست خبری پس از بازی مقابل مس رفسنجان زمانی بود که وی به تصمیم خود در قبال شکست مقابل شاگردان ربیعی اشاره کرد و گفت: مربیگری شایستگی می خواهد. واقعا برای این کار باید سخت تلاش کنید. ما در تعطیلات تصمیماتی می گیریم که به نفع تیم و باشگاه باشد و دیگر باعث ناراحتی هواداران نمی شویم.»

صحبت های نویدکی نشان می داد که او پس از حذف از جام حذفی تغییر موضع داد و قصد جدایی از سپاهان را داشت، چرا که مرد محبوب هواداران سپاهان بعد از بازی با آلومینیوم گفته بود: فکر می کنم یکی دو تا ببازم. می ترسم خداحافظی کنم، اینطور نیست. من تا روز آخر کارم را به خوبی انجام می دهم، اما کادرفنی باشگاه هم تصمیم گیرنده هستند و باید مسئولیت را بر عهده بگیرند. من از نوع فوتبالی که تیمم بازی می کند راضی هستم و فکر می کنم فوتبال خوب است.”

از آخرین مصاحبه نویدکی، گمانه زنی های زیادی در مورد آینده او در سپاهان شنیده می شود و بیشتر آنها گفته اند که به دلیل سابقه حضور در محرم در این تیم و محبوبیت او در اصفهان، احتمالا مدیران سپاهان از او حمایت خواهند کرد. و با تقویت تیمش در نیم فصل شرایط کاری مساعدی را برای او ایجاد می کنند.او از سرمربیگری سپاهان استعفا داد تا به آبرویش لطمه نزند. البته این داستان هم وجود دارد که باشگاه سپاهان می خواست یکی از دستیاران نویدکیا را ترک کند اما محرم پاسخ داد اگر دستیارش برود او هم می رود.

  تزریق بیش از 352 هزار دوز واکسن کراون در کشور در 24 ساعت گذشته - اندیشه معاصر

لازم به ذکر است باشگاه سپاهان دقایقی پیش اعلام کرد که هیئت مدیره این باشگاه همانند گذشته از نویدکی حمایت خواهد کرد و محرم نیز شایعه استعفای خود را تکذیب کرد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257572

دیدگاهتان را بنویسید