پسر جوان در حال انتقام / دختر جوانی را کشت و جسدش را سوزاند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رسیدگی به این پرونده از اوایل سال 1377 و پس از گزارش ناپدید شدن مرموز یک دانش آموز آغاز شد. این دانش آموز پس از خروج از منزل به تهران بازنگشت و والدینش در صورت ادامه غیبت از پلیس برای یافتن او کمک خواستند. جستجو برای یافتن لاله ادامه داشت تا اینکه جسد سوخته او در حاشیه تهران پیدا شد. خودروی سوخته دختر جوان نیز پیدا شد. ماموران با ردیابی تماس های لاله، پسر جوانی به نام سامان را پیدا کردند که برای آخرین بار با لاله در تماس بود.

سامان در تحقیقات به قتل اعتراف کرد و گفت: لاله را از قبل می شناختم. چند وقت پیش به من پول داد که باهاش ​​کار کنم و پول بدم. آخرین باری که به خانه ام آمد به او گفتم پول ندارم و از او خواستم آن را به تعویق بیندازد اما عصبانی شد و شروع به داد و فریاد کرد. می خواست آبروی مرا به همسایه ها برساند. من در آن زمان شیشه می پوشیدم و حالم خوب نبود. او را به داخل خانه کشاندم و با پیچیدن سیم دور گردنش خفه اش کردم. جسد لاله را با خودرو به زیر پل نسیم شهر بردم و با سوخت گیری آن را به آتش کشیدم.

متهم قتل در ادامه محاکمه در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران در دفاع از خود گفت: برای رفع عواقب جنایت تحت تاثیر شیشه مرتکب جنایت شدم و بدنم را سوزاندم. برای کاری که کردم متاسفم.

در ادامه محاکمه، قضات دادگاه کیفری سامان را به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم کردند. وی همچنین به پرداخت دیه برای سوزاندن جسد محکوم شد. این حکم در شعبه ۲۹ دیوان عالی مهر تایید شد و بدین ترتیب مرد جوان به دار مجازات آویخته شد.

  چند نکته طلایی برای پیشگیری و درمان عروق کرونر از دیدگاه طب ایرانی - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253535

دیدگاهتان را بنویسید