پروژه ای جالب در روند ساخت اسطوره بلوز / حیات وحشی که از خانه می گذرد! – اندیشه معاصر

گیاهان عجیب و غریب

کاپیتان سابق آبی ها و مدافع انگلیس گیاهانی با نام های لاتین سخت مانند Carpinus betulus، Lamium maculatum ‘White Nancy’ و Ligustrum japonicum Superbum انتخاب کرده است. برخی مانند Cornus kousa، Cercis canadensis و Pyrus calleryana به هم تیمی های چند ملیتی استمفورد بریج نزدیک تر هستند، جایی که هنوز او را “کاپیتان، رهبر، افسانه” می نامند.

برکه طبیعی

تری همچنین قول داد که به عنوان بخشی از یک پروژه مسکن به ارزش 20 میلیون، یک “برکه طبیعت” بسازد که منجر به تخریب املاک 4.5 میلیونی او می شود. او می خواهد این عمارت را با دو خانه به ارزش هر کدام 10 10 متر در ملک انحصاری کرون استیت در آکشات ساری جایگزین کند.

تعدادی از درختان باید قطع شوند و “استراتژی کاهش تنوع زیستی” باید ایجاد شود که شرایط را برای برنامه ریزی دقیق در برابر پس زمینه مقاومت همسایگان برآورده کند. سازندگان آن قبلاً طرح‌هایی ارائه کرده‌اند که نشان می‌دهد چگونه می‌خواهد برای از بین رفتن حیات وحش، پوشش گیاهی و دریاچه‌های موجود کار کند.

جان تری حیات وحش

راهرو حیات وحش

این حرکت شامل “کاشت گیاهان حیات وحش” است که “تعدادی زیستگاه برای گونه های محلی فراهم می کند و به عنوان دالان حیات وحش برای حیواناتی مانند گوزن و خرگوش عمل می کند”.

این پروژه ها همچنین ترکیبی از گیاهان علفی کوچک و درختچه های بزرگتر، درختان، پرچین ها و حتی محوطه سازی را فهرست می کنند. یک ردیف پرچین دو قسمت را با درختانی که دروازه ورودی را تشکیل می دهند از هم جدا می کند. تری همچنین قول داد که “یک سری جعبه برای خفاش ها و پرندگان در مناطق مناسب برای کمک به لانه سازی نصب کند.” طرح سبز توسط شورای محلی او، British Nature، Surrey Bat Group، Surrey Wildlife Trust تایید شد.

  پرونده الکترونیک سلامت چیست؟ + سیستم فایل الکترونیکی - تفکر مدرن

تری که 492 بار برای چلسی بازی کرده و 78 بار برای انگلیس برد، یک خانه 6 خوابه و یک خانه 5 خوابه خواهد ساخت. هر دو دارای یک اتاق ناهار خوری، اتاق خانواده، اتاق نشیمن، بار و اتاق رختکن خواهند بود. ملک بزرگتر همچنین دارای استخر شنا، سالن بدنسازی و گردشگاه مدور خواهد بود.

تری با همسرش، تونی، در یک عمارت 4.35 میلیون دلاری دیگر در نزدیکی Cobham زندگی می کند.

پروژه ای جالب در روند ساخت اسطوره بلوز / حیات وحشی که از خانه می گذرد!

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید