پرونده المپیاد دانش آموزی بسته شد

1089609 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویی با قهرمانی دانشگاه تهران در دو رقابت دختر و پسر به پایان رسید.

دانشگاه تهران با کسب 8 مدال طلا، 5 مدال نقره و 11 مدال برنز و 199 امتیاز در صدر جدول پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی مردان قرار گرفت و در رقابت های دختران نیز این دانشگاه با کسب 22 مدال طلا، 6 مدال به موفقیت دست یافت. نقره و 8 برنز و 332 امتیاز برای رسیدن به مقام قهرمانی. پس از دانشگاه تهران، دانشگاه فردوسی مشهد با 10 مدال طلا، 4 مدال نقره و 2 مدال برنز و 155 امتیاز و دانشگاه اصفهان به ترتیب با 2 مدال طلا، 8 مدال نقره، 6 مدال برنز و 120 امتیاز کسب کردند. مازندران، خوارزمی و شهرکرد در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

اعلام قهرمانی پسران

در رشته تکواندو، دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه خوارزمی به ترتیب اول تا سوم شدند. در رشته تیراندازی دانشگاه تهران مقام اول، اصفهان رتبه دوم و فردوسی مشهد مقام سوم را کسب کردند. در رشته تنیس روی میز دانشگاه های تهران، فنی و حرفه ای گیلان اول و دوم شدند و محقق اردبیلی و صنعتی امیرکبیر در مجموع مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته بدمینتون، دانشگاه هاتف سیستان و بلوچستان مقام اول، دانشگاه شیراز مقام دوم و دانشگاه های قم و گیلان در مجموع مقام سوم را کسب کردند. در رشته بسکتبال دانشگاه تهران، مازندران و شهید بهشتی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته والیبال دانشگاه غیرانتفاعی زند شیراز مقام اول، دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) مقام دوم و دانشگاه تهران مقام سوم را کسب کردند. در رشته فوتسال دانشگاه های امام حسن محتبی(ع)، تربیت دبیر شهید رجایی و اصفهان اول تا سوم و در رشته شنا دانشگاه تهران، اصفهان و صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اول تا سوم هستند.

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان در محدوده خواجه نصرالدین طوسی + جدول - اندیشه معاصر

در رشته دو و میدانی دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول و دانشگاه های اصفهان و شهیدبهشتی دوم و سوم شدند. در رشته کاراته دانشگاه تهران و تبریز اول و دوم شدند و دانشگاه اراک و قم به طور مشترک سوم شدند. در کشتی آزاد دانشگاه تهران اول، تبریز دوم و دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران سوم شدند. همچنین در رشته کشتی دانشگاه فردوسی مشهد، سازمان غیرانتفاعی زند شیراز و شهرکورد به ترتیب اول تا سوم شدند.

دختران

با قهرمانی دانشگاه تهران پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های کشور به پایان رسید. در این مسابقات دانشگاه تهران با کسب 22 مدال طلا، 6 نقره و 8 برنز با کسب 332 امتیاز بیشتر از سایر دانشگاه های شرکت کننده در این دوره از مسابقات، عنوان المپیاد را از آن خود کرد. دانشگاه اصفهان با 4 طلا، 4 نقره و 5 برنز با 115 امتیاز و دانشگاه الزهرا با 5 مدال طلا، 3 نقره، 5 مدال برنز و 103 امتیاز کسب کردند. همچنین دانشگاه های فردوسی مشهد، غیرانتفاعی زند شیراز و بوعلی سینا، تبریز و شهید باهنر کرمان رتبه های چهارم تا هشتم را کسب کردند.

قهرمانان رشته های دختران

در رشته بسکتبال دانشگاه های اصفهان، پیام نور آذربایجان شرقی و بوعلی سینا همدان به ترتیب مقام های اول تا سوم و در رشته والیبال دانشگاه های تهران، تبریز و الزهرا (س) به مقام های اول تا سوم دست یافتند. همچنین در رشته فوتسال دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران، تبریز و علامه طباطبایی مقام اول تا سوم را کسب کردند و دانشگاه پیام نور اراک در رشته تکواندو مقام اول، دانشگاه فرهنگیان اصفهان دوم و موسسات غیرانتفاعی زند شیراز و ال. دانشگاه زهرا مقام اول را به خود اختصاص داد.(س) نیز در مجموع به مقام سوم دست یافت.

  علائم وسواس فکری چیست؟ - اندیشه معاصر

دانشگاه تهران در رشته شنا مقام اول، دانشگاه فردوسی مشهد مقام دوم و دانشگاه تبریز مقام سوم را کسب کردند. در رشته دو و میدانی دانشگاه تهران، بوعلی سینا و فردوسی مشهد مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در رشته تنیس روی میز دانشگاه تهران، غیرانتفاعی زند شیراز اول و دوم و تبریز و صنعتی امیر کبیر در مجموع مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته بدمینتون دانشگاه تهران مقام اول، زنجان مقام دوم و دانشگاه شهید باهنر کرمان و گیلان در مجموع مقام سوم را به خود اختصاص دادند. در رشته کاراته دانشگاه تهران و خوارزمی اول و دوم و مازندران و یزد سوم هستند. همچنین دانشگاه های تهران، اصفهان و فردوسی مشهد در رشته تیراندازی رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید