پرسپولیس منتظر بازیکنان جدیدمان است / سال های سختی را پشت سر گذاشتیم / حریفان بازیکنان برتر را جذب کردند – اندیشه معاصر

به گزارش تحلیلی اخبار نوین اندیشه، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار فولاد و پرسپولیس (فینال سوپرجام) گفت: هر دو تیم. این باعث افتخار ماست که در سوپرجام حضور داریم، تنها تیمی در ایران هستیم که در چهار جام حضور داریم و برای چهار جام تلاش می کنیم.

وی افزود: بازی فردا سخت و سخت است، بازی و جام است. هر دو تیم همدیگر را می شناسند، تیم ما باید از کمترین موقعیت ها استفاده کند و به عنوان قهرمانی با تمرکز بالا بازی کند. به بازیکنانم گفتم که باید سخت کار کنیم و باید روی تیم حرفه ای حریف تمرکز کنیم. همانطور که شنیده ام فردا اکبریان تصمیم نهایی خود را می گیرد، به او می گویم از این همه قضاوت های خوبی که در ایران انجام داده خسته نباشید و برایش در زندگی شخصی و ورزشی آرزوی موفقیت دارم. انتظارات ما این است که فردا اکبریان مانند دیدارهای گذشته بهترین قضاوت را داشته باشد. متاسفانه نگاه متفاوتی به تیم های بزرگ ایران وجود دارد اما امیدوارم فردا شاهد داوری منصفانه ای از سوی آقای اکبریان باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد درباره اینکه آیا در چنین مقطعی با این دیدار موافقت کرده است یا خیر، گفت: این برنامه فدراسیون بود وگرنه برنامه ای ندیدیم اما به هر حال با توجه به مسابقات تیم ملی طرح این بازی در حال حاضر در دست بررسی است.”

نکونام در مورد جذب افراد جدید به تیمش و اینکه آیا در بازی فردا از آنها استفاده خواهد کرد یا خیر گفت: ابتدا از مدیریت باشگاه و همچنین آقای ابراهیمی و اعضای هیئت مدیره تشکر می کنم. از احمق. بعد از 2 سال که نتوانستیم دوستی پیدا کنیم چندین نفر را جذب کردیم. همه افرادی که جذب کردیم باکیفیت هستند، بهترین بازیکنان را داریم و امیدوارم در کنار بازیکنان جدید از آنها به بهترین شکل استفاده کنیم. در مورد استفاده از بازیکنان جدید هم باید بگویم که حتما از این نفرات استفاده خواهم کرد چون جذب تیم ما شدند.

  اظهارات طرفین مخالف باید مستند و با انگیزه باشد

وی با اشاره به اینکه آیا این بازیکنان می توانند به فولاد کمک کنند یا خیر، خاطرنشان کرد: در این مورد به دو نکته می توان اشاره کرد که دو پنجره نقل و انتقالاتی برای بازیکن دریافت نکردیم و سال سختی را پشت سر گذاشتیم. تیم های دیگر هر سال بازیکنان برتر و بازیکنان برتر را جذب می کردند. در نیم فصل دوم قطعا نمی توان بازیکن مورد نظر را جذب کرد و به سختی می توان بازیکن گرفت. افراد خوبی را از تیم های دیگر جذب کردیم که در تیم های خودشان تاثیرگذار بودند. دوست ندارم اسم ببرم اما در سال های گذشته چند بازیکن به فولاد آمدند و بازی کردند و احیا شدند. مطمئناً دوباره این اتفاق خواهد افتاد و بازیکنان جدید به ما کمک خواهند کرد.

سرمربی فولاد در مورد اینکه آیا دوباره بازیکن جذب می کنیم یا خیر، گفت: هنوز باید بازیکن جذب کنیم و چند روزی مذاکره می کنیم تا به نتیجه برسیم.

نوکونام با تشکر از میزبانی مجدد سیرجان گفت: امیدوارم فردا این دیدار بدون مشکل برگزار شود و هم مردم و هم هواداران دو تیم از تماشای این دیدار منتفع شوند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263725

دیدگاهتان را بنویسید