پرسپولیس در نیم فصل اجازه خرید بازیکن ندارد/ مشکل بدهی به علیرضا بیرانوند – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی که در پایان لیگ نوزدهم از پرسپولیس جدا شد، حالا به دنبال مطالبات خود از این باشگاه است. بیرانوند که پس از پیوستن به پرسپولیس و پیوستن به آنتورپ بلژیک 700 هزار دلار از قرمزها گرفت، حدود دو سال پیش قبل از سفر به بلژیک برای دریافت درخواست های شما به کمیسیون فوتبال و وضعیت مربیان فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

علیرضا بیرانوند در نامه ای به کمیته تعیین وضعیت، 5 میلیارد و 70 میلیون تن بابت اصل قرارداد و آپشن های چند فصل اخیر باشگاه پرسپولیس را بدهکار دانست و خواستار دریافت درخواست خود از پرسپولیس شد.

در پی بررسی پرونده علیرضا بیرانوند در کمیته وضعیت بازیکنان مبنی بر قرارداد پنج فصلی وی با پرسپولیس، دو الحاقیه و شرایط موجود (قهرمانی لیگ، کسب شانس) برای فصول 96-95، 97-96، 98. 97 و 99 مبلغ 98 میلیون ریال به عنوان مطالبه بدوی و مبلغ پانصد و بیست و هفت میلیون و پانصد و هشتاد و یک هزار و هشتصد ریال به عنوان هزینه دادرسی برای خواهان مقرر شد.

مجموع حکم باشگاه پرسپولیس با درخواست تجدیدنظر علیرضا بیرانوند به اضافه هزینه دادرسی به 2 میلیارد و 472 میلیون تن رسید، چیزی حدود 5 میلیارد و پانصد میلیون تن بگیرید. در همین راستا سال گذشته کارشناس کمیسیون تعیین وضعیت تقاضا برای بیرانوند 2 میلیارد تن بود اما رقمی که در نهایت اعلام شد حدود 5 میلیارد و پانصد میلیون تن است.

سپس وکیل بیرانوند برای دریافت مبلغ مورد نظر وی به این حکم اعتراض کرد. اما با صدور رای هیات تجدیدنظر مشخص شد که باشگاه پرسپولیس باید مبلغ مشخص شده را به علیرضا پرداخت کند.

  ماموریت وزارت بهداشت و کشور برای طراحی شیوه اجرای کمپین باخمن 22

در این بین علیرسا در طول یک سال گذشته بارها به روش های مختلف به مدیران پرسپولیس پیام ارسال کرده تا طلب خود را پرداخت کنند اما باز هم خبری نیست. وی در نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس در کمیسیون قانونی فدراسیون فوتبال متعهد شد که علاوه بر امور خارجی، پرونده های داخلی باشگاه را نیز ببندد، اما هنوز بسیاری از آنها از باشگاه پرسپولیس طلبکار هستند.

کمیسیون تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال نیز چند روز پیش به پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه نمی تواند بازیکن جدیدی برای تعیین وضعیت شهرهدی و علیرضا بیرانوند به خدمت بگیرد. بنابراین قرارداد احمد گوهری، دروازه بان جدید پرسپولیس هنوز به ثبت نرسیده است. چند روز پیش باشگاه پرسپولیس با مدیران شهرخودرو به توافق رسید و پرونده شهر خودرو توسط پژولیس بسته شد اما این اتفاق برای بیرانوند رخ نداد و باشگاه پرسپولیس نه با دروازه بان سابق خود مذاکره کرد و نه مطالبات را پرداخت کرد. از علیرضا خیلی ها معتقدند شکایت بیرانوند از پرسپولیس الان موضوعیت دارد اما در واقع علیرضا دو سال است که پیگیر درخواست او بوده و رای نهایی هیات تجدیدنظر در شهریورماه یعنی حدود 5 ماه پیش صادر و به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شد.

حالا باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکن جدید فقط باید رضایت بیرانوند را جلب کند و مطالبات او را بپردازد. لازم به ذکر است که رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس در این اتفاق مقصر نیست و این دسته گل توسط مدیران قبلی پرسپولیس به آب انداخته شد که اکنون و در بدترین لحظه ممکن پرسپولیس با مشکل بزرگی مواجه است. گفتنی است در چند وقت اخیر این سومین بار است که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته می شود.

  آخرین وضعیت جاده ای جاده های کشور در هفتم خرداد / ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی غرب تهران

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263929

دیدگاهتان را بنویسید