پرداخت غرامت سنگین برای عوارض دائمی واکسن تاج – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، ایتالیا 150 میلیون یورو غرامت واکسیناسیون پرداخت خواهد کرد.

طبق قانون جدید ایتالیا 150 میلیون یورو (169 میلیون دلار) برای پرداخت عوارض جانبی واکسن کووید 19 اختصاص می‌دهد.

طبق برنامه ریزی های دولت، رم در سال 2022 به طور متوسط ​​50 میلیون یورو و سال آینده 100 میلیون یورو دیگر به افرادی که به طور دائم تحت تأثیر عوارض واکسیناسیون توصیه شده توسط مقامات بهداشتی ایتالیا هستند، پرداخت خواهد کرد.

طبق اسناد، آژانس دارویی ایتالیا (AIFA) دریافت بیش از 101000 شکایت از عوارض جانبی از بیش از 84 میلیون دوز واکسن تزریق شده در این کشور را تایید کرده است. با این حال، حدود 85 درصد از موارد عوارض جانبی جزئی تشخیص داده می شود.

در نظر گرفته می‌شود که سرنگ‌ها منتظر واکسن‌های کروناویروس (COVID-19) در مرکز واکسیناسیون Mostra d'Oltremare در ناپل، ایتالیا، 8 ژانویه 2022 هستند. رویترز / Ciro De Luca

حدود 14.4 درصد، یا کمی بیش از 14000، دچار عوارض جدی شده اند، به این معنی که افراد در بیمارستان یا در بخش اورژانس بستری شده اند، یا خطرات جدی برای زنده ماندن و آسیب آنها وجود داشته است. با این حال، این مزایا فقط باید به کسانی پرداخت شود که دچار عوارض دائمی شده اند.

در سال 1992، قانونی در ایتالیا به تصویب رسید که تضمین می کرد دولت به کسانی که تحت تأثیر واکسیناسیون اجباری قرار گرفته اند غرامت بپردازد. طبق تفسیری از قانون، واکسن های توصیه شده توسط دولت را نیز پوشش می دهد.

تا به امروز، رم تزریق واکسن کووید را به همه افراد بالای 50 سال و برای همه متخصصان بهداشت و آموزش اجباری کرده است. بر اساس آمار رسمی، بیش از 90 درصد ایتالیایی های بالای 12 سال واکسینه شده اند.

  معاون وزیر آموزش و پرورش: طرح رتبه بندی فرهنگیان اسفندماه امسال اجرا می شود - اندیشه معاصر

در حقوق ایتالیا، علاوه بر صندوق غرامت دولتی، راه دیگری نیز برای جبران سریع خسارت وجود دارد که به آن همبستگی جمعی می گویند و یا شخص بر اساس دادرسی های قضایی و کیفری آن را ادعا می کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254336

دیدگاهتان را بنویسید