پرتگاه جدید بایدن؛ کره شمالی روسیه را تحریم کرد + فیلم

1020300 فقط خبر

در اشتباه جدید خود، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، ظاهرا این دو را با هم مخلوط کرد.

به گزارش راشا تودی، بایدن در مراسم فارغ التحصیلی آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس مریلند در مورد اهمیت همکاری آمریکا با متحدان برای امنیت جهانی صحبت کرد. وی از تحریم های غرب علیه مسکو به دلیل عملیات نظامی این کشور در اوکراین به عنوان نمونه ای از این همکاری ها یاد کرد.

او سپس سوالی را مطرح کرد و به کره شمالی اشاره کرد، جایی که منظورش کره جنوبی بود. بایدن گفت: «آیا کسی فکر می‌کند وقتی من خواستار تحریم روسیه شدم، به غیر از ناتو، استرالیا، ژاپن، کره شمالی و برخی از کشورهای آسه‌آن». [اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا] حمایت از این تحریم ها؟

ماه گذشته بایدن در فضای مجازی مورد تمسخر قرار گرفت و مردی که لباس خرگوش پوشیده بود، رئیس جمهور آمریکا را هنگام صحبت با یک خبرنگار دفع کرد تا از اشتباه او جلوگیری کند. در مورد دیگری، بایدن در پایان سخنرانی خود در سفر به کارولینای شمالی که برخی ناظران آن را دست دادن توصیف کردند، دست دراز کرد.

قبل از ریاست جمهوری بایدن، جمهوری خواهان بارها درباره زوال عقل او گمانه زنی می کردند. اشتباهات فراوان او از زمان روی کار آمدن، نگرانی مقامات و مردم آمریکا را در مورد توانایی رئیس جمهور در اداره امور خود دوچندان کرده است.

اشتباهات بایدن به موضوعی تبدیل شده است که ترامپ از آن برای تمسخر رئیس جمهور آمریکا به نفع خود استفاده می کند و اخیراً در مصاحبه ای گفته است که من در آزمون روانشناسی قبول شدم تا دیگر احمق خطاب نشم و بایدن باید این آزمایش را انجام دهد.

  قند خون خود را با این گیاه کنترل کنید - تفکر مدرن

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید