پدر و پسری که در فوتبال ایران جاودانه شدند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پس از اعلام ترکیب نهایی تیم ملی برای دیدار مقابل عراق مشخص شد که امیر عابدزاده، دروازه بان 28 ساله تیم ملی کشورمان باید در دیداری حساس مقابل این تیم به میدان برود. عراق. مسابقه ای معتبر برای تیم ملی ایران و البته جامعه فوتبال کشورمان که همیشه در طول تاریخ تقابل های متفاوتی با یکدیگر داشته اند.

دروازه بانی که از سال 2016 در اروپا (مسابقات قهرمانی پرتغال و اسپانیا) دروازه بان بوده است. امیر عابدزاده در 90 دقیقه لحظات سختی را در دروازه تیم ملی به خصوص در 20 دقیقه ابتدایی و اواخر نیمه دوم سپری کرد و با واکنش های خوب خود حتی یک بار دروازه را مهار کرد تا درب تیم ملی کشورمان قفل شود. تیم فوتبال بزند.

پدر امیر به نمایندگی از تیم ملی کشورمان برای حضور در جام جهانی فرانسه در سال 1998 مجوز حضور تیم ملی در جام جهانی را صادر کرد که حدود 24 سال پیش در چنین شرایطی و با درخشش در دروازه تیم ملی مقابل استرالیا در ملبورن 24 سال بعد، نام عابدزاده دوباره و حالا جاودانگی در تاریخ فوتبال ایران … احمدرضا عابدزاده در دیدار تیم ملی ایران و استرالیا در 8 آذر 97 و با وجود دریافت دو گل از تیم قدرتمند استرالیا خوش درخشید. ، تیم ملی ایران به جام حذفی صعود کرد. جام جهانی 1998 فرانسه را به هم تیمی هایش داد.

امیر عابدزاده 90 دقیقه درب ایران را محکم قفل کرد تا ملی پوشان با پیروزی و 3 امتیاز خوب مقابل رقیب سنتی ما مانند پدرش ملت ایران را خوشحال کنند.

  فروش انواع مواد شیمیایی - آژانس آنا

لحظاتی پس از پایان بازی و زمانی که احمدرضا عابدزاده از پله های کناری به سمت جایگاه ویژه (که به زمین چمن منتهی می شود) پایین آمد، امیر عابدزاده در حالی که در کنار هم تیمی هایش خوشحال بود، دوستانش را ترک کرد و به استقبال پدر رفت. لحظات باشکوه و دیدنی که از لنز دوربین های تلویزیونی و عکاسان خبری خارج نشد.

پدر و پسری که در فوتبال ایران جاودانه شدند

امیر جلوی پدرش زانو زد و دستش را گرفت و پدرش را بوسید تا تمام روزهایی که کودکی سالن نبود و در کنار پدرش در تمرینات دروازه بانی و فوتبال شرکت می کرد به یاد بیاورد. روزهایی که احمدرضا عابدزاده قاطعانه به امیر قول می داد در دروازه تیم ملی ایران بدرخشد.

امیر با اصرار پدر بلند شد و احمدرضا را در آغوش گرفت و دوباره گونه پدر را بوسید.

عابدزاده که 24 سال بعد پسرش را یکی از ارکان اصلی تیم ملی سرخپوشان ایران در جشن قهرمانی تیم ملی در جام جهانی می دید، در پوستش جا نیفتاد، اما با غرور به امیر ضربه زد و او را به تو برگرداند. دوستان. و به او گفت: برو و شادی کن.

اتفاقی بی نظیر که کمتر در دنیای فوتبال شاهدش بوده ایم. آن پدر و پسر در یک کشور 85 میلیونی در تاریخی ترین روزهای فوتبالی تبدیل به شادی میلیون ها هموطن خود می شوند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257633

دیدگاهتان را بنویسید