پدر اسیر اسرائیلی: می دانم که تل آویو پسرم را حتی برای یک مرغ هم جایگزین نمی کند!

1070473 فقط خبر

شعبان السید، پدر اسیر صهیونیستی هشام السید در دست گردان های حماس القسام، در بیانیه ای اعلام کرد که می داند رژیم صهیونیستی توافقی برای مبادله اسرا از طرف پسرش منعقد نخواهد کرد.

رسانه های صهیونیستی به نقل از وی افزود: من به خوبی می دانم که اسرائیل به خاطر پسر من به هیچ وجه به او نگاه نخواهد کرد و (در ازای آن) حتی یک جوجه توافقی منعقد نخواهد کرد.

گردان های القسام، شاخه نظامی حماس، این هفته عکس هایی از اسیر صهیونیست هشام السید النظامی را منتشر کردند که نشان می دهد او با کپسول اکسیژن روی تخت دراز کشیده است.

دفتر نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به انتشار عکس های یک اسیر صهیونیست با مقاومت فلسطین اعلام کرد که وی به تلاش خود برای بازگرداندن این اسرا ادامه خواهد داد.

شبکه 12 تلویزیون اسرائیل به نقل از بنت گفت: حماس هر گونه شانسی برای دستیابی به توافق را به تعویق می اندازد.

از سوی دیگر، برخی منابع مشخص گزارش می دهند که حماس به میانجی ها اعلام کرده است که آماده تبادل اسرای فوری و بشردوستانه است.

المیادین به نقل از یک منبع گزارش داد که مقاومت فلسطین با آزادی اسرای صهیونیست در ازای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر موافقت کرده است.

در جولای 2014، گردان های القسام از دستگیری هارون شائول، نظامی صهیونیست در جنگ 51 روزه خبر دادند و رژیم صهیونیستی در اوت 2015 ارتباط خود را با هادر گلدن، افراطی صهیونیستی در رفح در جنوب نوار غزه قطع کرد. یکی دیگر از جنگنده های صهیونیست به نام آبراهام منگستو در جولای 2015 هنگام عبور از حصار امنیتی در شمال نوار غزه مفقود شد و رژیم صهیونیستی از ناپدید شدن یک افراطی دیگر به نام هشام السید در اوایل سال 2016 در مرز غزه خبر داد.

  تعداد کل واکسن های تزریقی در کشور به 129 میلیون و 22 هزار و 276 دوز رسید - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید