پایان تجهیز چهارگانه بیمارستان 112 تختخوابی امام علی (ع) کازرون

1073069 فقط خبر

امیر قائدی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کازرون در خصوص انجام وظایف محوله و تکمیل تجهیزات چهارگانه بیمارستان امام علی (ع) شامل آشپزخانه، لاندری، قفسه بندی و آزمایشگاه نگهداری و اتوکلاو از دانشگاه اسلامی. آزاد در کازرون برای تحویل این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی فارس.

وی از حمایت های سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و نماینده مجلس شورای اسلامی و تلاش شبانه روزی همکاران و شرکت های مختلف برای انجام تعهدات چهارگانه بیمارستان امام علی (ع) تقدیر کرد. مرکز درمانی شهرستان و تلاش شبانه روزی به سرعت به تعهدات خود برای تکمیل چهار دستگاه بیمارستان عمل کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون وی ادامه داد: ساخت بیمارستان 112 تختخوابی امام علی (ع) مرتبط با این واحد دانشگاهی در زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع در ضلع جنوبی دانشگاه در سال 1388 کلنگ زنی شد که یکی از نیازهای آموزشی و درمانی ضروری بود. این شهر باید در این راه به مردم شریف شهرستان تقدیم شود و در این پروژه مهم روسای قبلی و فعلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون نقش بسزایی در ساخت، تکمیل و بهره برداری از آن داشتند.

وی افزود: هزینه ساخت بیمارستان امام علی (ع) کازرون به عنوان پروژه مهم آموزشی و درمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون 70 میلیارد تن است که اکنون بالغ بر 400 میلیارد تن و تماماً از محل درآمد دانشجویی این دانشگاه و سایرین است. واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

قائدی گفت: بیمارستان 112 تختخوابی امام علی (ع) به عنوان یک پروژه مهم آموزشی و درمانی در جنوب از شهرت خاصی برخوردار است. ، بانوان، آمبولانس، چهار تخت مراقبت های ویژه، چهار تخت CCU، هفت تخت مراقبت های ویژه، چهار اتاق عمل، دو اتاق عمل، یک اورژانس و یک واحد توموگرافی کامپیوتری.

  بهترین روش رابطه جنسی برای زوج ها - تفکر مدرن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون یادآور شد: بیمارستان امام علی (ع) وابسته به این واحد دانشگاهی طی قراردادی بین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و وزیر وقت بهداشت، درمان و درمان به مدت 10 سال به دانشگاه علوم پزشکی فارس واگذار شد. آموزش پزشکی تکمیل تعهدات و تکمیل چهار مرکز آماده تحویل جهت بهره برداری.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید