پایان المپیاد دانشجویان با قهرمانی دانشگاه تهران

1089508 فقط خبر

به گزارش اطلاعات خبرگزاری آنا، پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان موسسات آموزش عالی کشور به پایان رسید.

در این المپیاد دانشگاه تهران با کسب 8 مدال طلا، 5 نقره و 11 برنز و 199 امتیاز بیشتر از سایر دانشگاه های شرکت کننده در این مسابقات عنوان المپیاد را از آن خود کرد. دانشگاه فردوسی مشهد با 10 مدال طلا، 4 مدال نقره و 2 مدال برنز و 155 امتیاز و دانشگاه اصفهان 2 مدال طلا، 8 مدال نقره و 6 مدال برنز و 120 امتیاز کسب کردند. همچنین دانشگاه های فنی و حرفه ای مازندران، خوارزمی و شهرکرد در رتبه های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

به همین دلیل گزارش پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی مردان دانشگاه های کشور شب گذشته در دانشگاه تبریز بسته شد که با معرفی قهرمانان تیم از هر رشته و اهدای کاپ قهرمانی به پایان رسید. بهترین دانشگاه ها

در این مراسم با حضور داداش پور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش و جوانان، عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی، نصرالزاده رئیس جمهور دانشگاه تبریز، علی دوست، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، امام علی پور، معاون دانشجویی دانشگاه تبریز و دیگر مسئولان وزارت علوم و دانشگاه، تیم های قهرمان جام قهرمانی خود را از دست مسئولان دریافت کردند.

انتهای پیام/4129/

  ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران در نوروز اعلام شد - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید