پازوکی: پس از عزیزی هادم و سعید محمد، اردوی تیم ملی در کیش در حال برپایی است.

1068141 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، نزدیک به 6 ماه دیگر میزبان جام جهانی قطر خواهد بود. جزیره کیش بر اساس تفاهم نامه سال گذشته فدراسیون فوتبال و شورای عالی مناطق آزاد به عنوان پایگاه فوتبال کشور شناخته شده است. پنج زمین فوتبال در این جزیره ساخته خواهد شد، اما یکی از این پنج زمین به عنوان چمن هیبریدی اولین زمین در کشور است. همچنین ساخت 2 سالن ورزشی و زمین فوتبال ساحلی نیز در دستور کار قرار دارد.

محمود پازوکی رئیس هیئت فوتبال کیش درباره آخرین وضعیت ساخت این 5 زمین در جزیره کیش گفت: خوشبختانه عملیات به خوبی پیش می رود و حتی در ایام عید یا ماه مبارک رمضان این پروژه متوقف نشده و به طور شبانه روزی در تلاش است تا بازی ها و اردوهای تیم های ملی را برای حضور قدرتمند در جام جهانی آماده کند. در حال حاضر کارهای میدانی اول و دوم به خوبی رصد می شود و برای اولین بار یکی از میدان ها به صورت هیبریدی ساخته می شود.

وی گفت: این طرح در زمان عزیزی هادم آغاز شده و از اتفاقات ماندگار این دوره است. وی در جلسات متعدد با سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی این طرح را در دستور کار قرار داد. ساخت این 5 زمین و اردوی خوب برای تیم های ملی یک اتفاق تاریخی برای فوتبال ایران است و دیگر نیازی نیست تیم ها برای برگزاری مسابقات تدارکاتی به کشورهای دیگر بروند و هزینه های کلان را انجام دهند. عزیزی هادم برای ساخت این پروژه بسیار تلاش می کند و خوشبختانه با همکاری سعید محمد تکمیل شد. این پروژه آبروی ایران است و خدا را شکر کارها به خوبی پیش می رود. فکر می کنم تا پایان تیرماه بتوانیم این زمین ها را به بهره برداری برسانیم.

  مشخصات وام نقدی 100 میلیون تومانی اعلام شد/ متقاضیان وام حتما مطالعه کنند

رئیس هیئت فوتبال جزیره کیش گفت: قبل و در دوره عزیزی هادم تیم های ملی بانوان، فوتسال و ملی چندین بار در جزیره کیش اردو زده اند. در واقع سال گذشته برای اولین بار تیم ملی فوتبال بانوان و تیم های ملی فوتبال و فوتسال ایران در جزیره کیش اردو زدند که بی سابقه بود. زمانی که ملی پوشان باید در مرحله مقدماتی جام جهانی بحرین به مصاف حریفان خود می رفتند در همین جزیره کیش اردو برگزار کردند و خوشبختانه موفق شدند. جزیره کیش از نظر شرایط آب و هوایی همانند کشور قطر میزبان جام جهانی است. جزیره کیش از نظر مسافت 270 کیلومتر قطر دارد که فاصله بسیار نزدیکی است. از نظر زیرساخت های ورزشی و گردشگری، شرایط جزیره بسیار خوب است. فاصله هتل ها تا کمپ تیم ملی 5 تا 7 دقیقه است و این جزیره از هر نظر برای فوتبال ایران مفید خواهد بود.

پازوکی گفت: عزیزی هادم و سعید محمد شبانه روز به دنبال ساخت این پروژه بودند که خوشبختانه به نتیجه رسید. ساخت کمپ تیم ملی یک اتفاق بزرگ در فوتبال ایران است و با توجه به موقعیت و آب و هوای این جزیره می تواند به تیم ملی برای آماده سازی و حضور قدرتمند در جام جهانی کمک کند.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید