پادگان لشکر 77 ارتش در مشهد بازگشایی شد

1081934 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا، مراسم بازگشایی و ساماندهی پادگان های لشکر 77 ارتش شنبه شب با حضور فرمانده نیروی زمینی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مردم عادی برگزار شد. مدیران و مسئولان ارشد خراسان رضوی.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم گفت: افتتاح این راه ها قطعا ترجمه عنایت، لطف و محبت رهبر معظم انقلاب است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری افزود: در سال 88 که قانون جابجایی پادگان ها در مجلس شورای اسلامی تصویب شد، پیشقدم شدیم و 5 سال مهلت دادیم و در سال 93 پادگان جدید ساخته شد و در سال 95 وارد شدیم. “

وی گفت: علت جابجایی کامل عدم همفکری مسئولان شهرستان بوده است. امسال هم رحمت و عنایت رهبر معظم انقلاب دوباره مسئولان شهر را گرد هم آورد و ارتش برای تحقق آن پیشقدم شد. در برنامه ریزی ها از شهر مشهد به لحاظ خانه سازمانی بهره خواهیم برد و از نظر مسکن شخصی برای کارکنان خود اقدام خواهیم کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: همانطور که به دستور رهبری لبیک گفتیم و به میدان رفتیم، از مسئولان شهرستان می خواهیم به تعهدات خود عمل کنند.

وی افزود: لشکر 77 5 هزار و 400 شهید تقدیم کرد و امیدواریم ساخت یادمان شهدا و نامگذاری گذرگاهی به نام شهید کهتری در این مجموعه فراموش نشود.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: لشکر 77 لشکر حافظیه است و ردپای هزاران شهید دفاع مقدس اعزامی از اینجا است.

امیر سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان افزود: جابه جایی لشکر 77 نیز در اذهان مردم باقی خواهد ماند که ارتش فداکاری می کند و این جابجایی صورت گرفته است.

  اسب سواری مجلل مهدی گائدی در دبی - تفکر مدرن

وی ادامه داد: این جابجایی پادگان نمونه کاملی از تعامل، همدلی و همکاری دستگاه های مختلف است.

حجت الاسلام احمدرضا پورخکن، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز گفت: در ابتدا با همه کسانی که باور نداشتند این اتفاق بیفتد صحبت کردیم چرا که 16 سال است این انتقال صورت نگرفته است.

حجت الاسلام احمدرضا پورخکن افزود: عدم اطمینان به تعهد و نقض احتمالی قرارداد مانع از انجام این امر شده است.

وی ادامه داد: همه مسئولان ذینفع را در این زمینه جمع کرده و به توافق رسیده ایم. این زمین ها وقفی است و اگر آستان قدس اجازه تغییر کاربری را نمی داد این اتفاق نمی افتاد.

وی بیان کرد: دفتر نظامی رهبر معظم انقلاب نیز برای تسریع در کار و رسیدن به نتیجه بسیار پیگیری و همکاری کردند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: این پادگان زادگاه شهدای بسیاری است که امیدواریم این پادگان محل حضور شهدا و بسیجیان باشد.

استاندار خراسان رضوی نیز با قدردانی از تولیت آستان کود رضوی گفت: افتتاحیه امروز برای مردم و به نفع آنها نماد اقدام مشترک و همدلی همه مسئولان استانی است و اگر در همه زمینه ها سرعت داشته باشیم، بسیاری گره ها به نفع مردم باز خواهد شد.

حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی نیز با قدردانی از تمامی گروه های درگیر در این عملیات گفت: مردم ایران و این شهر شایسته بهترین خدمات هستند.

حجت الاسلام احمد مروی افزود: مردم مشهد از فضیلت همجواری با امام رضا (ع) برخوردارند و این امر ایجاب می کند که همه نوع خدمت را به آنها انجام دهیم.

  بهترین واکسن موجود برای کودکان در ایران; از این واکسن استفاده نکنید - فکر مدرن

وی با بیان اینکه هر جا که تمایل به کار در نهادها و ارگان ها وجود داشته باشد همراهی و همدلی وجود دارد، افزود: آستان قدس با تمام امکانات در خدمت مردم ایران و مشهد است. ما تا جایی که بتوانیم همکاری و حمایت از توسعه شهر را انجام دهیم وظیفه خود می دانیم.

تولیت آستان قدس گفت: اموالی که در اختیار این آستان است با جاهای دیگر فرق دارد، اینها وقف هستند و ما قابل اعتماد هستیم.

وی گفت: نمی توان نیت واقف را نادیده گرفت، باید از نیت واقف دفاع کرد. ما باید در دنیا در برابر مردم مسئول باشیم و در آخرت در مقابل وقف مسئول باشیم. ما به طور گسترده در کارهایی که مسئولیت آن را بر عهده داریم بررسی و همکاری می کنیم.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید