وی به عنوان سرپرست ارتباطات و هماهنگی نمایندگی های رهبران در دانشگاه های بوشهر منصوب شده است

1084693 فقط خبر

به گزارش خبرنگار آنا، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجلیل حسینی معاون استاندار و رئیس دانشگاه فرهنگیان بوشهر در مراسم معارفه رئیس ارتباطات و هماهنگی کارها ممکن است تغییر کند، اما اصل خدمت تغییر می کند. از بین نرود، وی خاطرنشان کرد: فراهم کردن زمینه رشد فرهنگی و اجتماعی در هر سمت یکی از وظایف است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با تاکید بر اینکه انسان متدین معتقد است بهترین ایمنی، امان خداوند است، اذعان داشت: مسئولیت پذیری شامل تعهداتی در قبال مردم است. هر جا که انسان به بیراهه رفت، قطعاً در اعتقاداتش خطا کرده است. انسان باید همیشه مطیع و مطیع خدا باشد در حالی که ولایت راهنمای ما به سوی رستگاری و کرامت است.

وی گفت: دفاتر نهاد پیشرو در دانشگاه های استان بوشهر با برنامه ریزی مناسب و اجرای برنامه های موثر توانسته اند مسایل فرهنگی و اجتماعی نسل جوان را برابر اصول و مبانی اسلام و انقلاب اسلامی مطرح کنند اما حرکت ما نباید در این راستا باشد، فقط باید به مطالعه محتوای دینی ختم شود، بلکه باید سعی کنیم محتوای دینی را در زندگی مردم نهادینه کنیم.

حسین دشتی عسکری که در این مراسم به عنوان مسئول ارتباط و هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در بوشهر منصوب شد، بر تدوین، اجرا، ترویج و گسترش فعالیت‌ها و برنامه‌های نوآورانه در راستای تقویت فرهنگی تاکید کرد. فضا و توسعه فرهنگی کشور فرصت های فرهنگی فرصت های بالقوه ای هستند که مسیر توسعه را متعادل و تسریع می کنند.

دشتی عسکری با تاکید بر اینکه توسعه فرهنگی نقش مهمی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارد، افزود: توسعه فرهنگی باید مبتنی بر ارزش‌های هر جامعه باشد.

  حمله موشکی سپاه پاسداران به اربیل یکی از موشک های پیروز - تفکر مدرن بود

گفتنی است دشتی عسکری دانشجوی دکتری رشته مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی است که دارای پرونده ای به عنوان مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید