وی به عضویت هیئت علمی دانشگاه کاشان، دانشمند برجسته کشور درآمد

30709 531 فقط خبر

معاون پژوهشی و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان از انتخاب یکی از اعضای کادر آموزشی این دانشگاه به عنوان رهبر علمی کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مهدی شعبانی از انتخاب مسعود صلواتی نیاسر از اعضای هیأت علمی دانشکده شیمی دانشگاه کاشان در فهرست مدیران دانشگاهی سال 1401 خبر داد و اظهار داشت: طبق اعلام فدراسیون ایران. صلواتی از رهبران دانشگاهی با 490 واحد پژوهشی در رتبه 33 قرار گرفت.

وی افزود: صلواتی برای ششمین سال در فهرست سرآمدان علمی کشور قرار گرفته است. این دانشکده به دلیل شهرت علمی خود از حمایت هایی از جمله تحقیقات، اعتبار خدمات شبکه آزمایشگاهی و امتیاز برای جذب محققین فوق دکتری برخوردار شد.

معاون پژوهشی و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان گفت: فدراسیون روسای علمی کشور با همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور دستیابی به اقتدار علمی تشکیل و از اوایل سال 1394 شروع به کار کرد. مبانی علمی و حمایت ویژه از آنها، کشور را به اقتدار علمی در منطقه می رساند.

شعبانی افزود: دبیرخانه رهبران علمی ایران با بررسی مقالات منتشر شده در مجلات معتبر سال‌های 1398 تا 1390 و با استفاده از قوانین انتخاب رهبران علمی، 100 رهبر علمی و 15 رهبر علمی جوان را شناسایی و معرفی کرد. سرپرستان علمی جوان از بین افراد دارای رتبه بالای 100 و زیر 45 سال انتخاب می شوند.

انتهای پیام/4121/

  لیگ ملت های والیبال برتری ایران بر استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید