وی به ریاست مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب شد

با دستور وزیر علوم؛

42049 362 فقط خبر

زلفی گل با صدور حکمی امین حسینی را به سمت سرپرست مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب کرد.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، محمدعلی زلفی گل طی حکمی امین حسینی را به عنوان سرپرست مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب کرد.

در حکم انتصاب وزیر علوم خطاب به امین حسینی;

«انتظار می‌رود با رعایت آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به شورای اسلامی و جلب همکاری اساتید، مدیران، معاونان پژوهشی (کارکنان) و دانشجویان، همه امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین برای تحقق سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی، اقتدار و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش علم محور، پژوهش آموزش محور، ارتقای مهارت، کارآفرینی. ، فرهنگ کار گروهی و گروهی و در نهایت اجرا از تمامی محورهای سند دانشگاه اسلامی استفاده کنید.

توفیق روزافزون جناب عالی را در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

وزیر علوم همچنین در نامه ای جداگانه از خدمات و تلاش های هادی معماریان خلیل آباد رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

لازم به ذکر است امین حسینی (متولد تایباد-1361) دارای مدرک دکتری ریاضی محض، عضو هیأت علمی مرکز آموزش عالی کاشمر با رتبه دانشیاری، مدیر آموزش و پژوهش و رئیس اداره نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این مرکز را در پرونده کاری خود قرار داده است. وی بیش از 50 مقاله علمی و پژوهشی در مجلات داخلی و بین المللی به چاپ رسانده است.

  واکنش شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به ادعای مددی مبنی بر ریزش سکوهای ورزشگاه آزادی

انتهای پیام/4167/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید