وین رونی در دوران فوتبالش چیزهای عجیبی را فاش کرد/ وقتی مشروبات الکلی زندگی من را خراب کرد / گلایه های ستاره شیاطین سرخ ستاره سابق – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، وین رونی، ستاره سابق تیم ملی انگلیس، منچستریونایتد و اورتون، گفته است که در اوایل دوران حرفه ای خود احساس اضطراب زیادی داشته است که منجر به “انفجار” رفتارهای مضطرب شده است.

حبس خانگی

رونی که در 16 سالگی وارد لیگ برتر شد و در کانون توجه قرار گرفت فاش کرد که روزها در خانه تنها نشسته و مست کرده است. او به دیلی میل گفت: «در واقع خودم را در خانه حبس کردم و فقط مشروبات الکلی مصرف کردم تا همه چیز را از ذهنم بیرون کنم. بستن خانه باعث شد برخی از مشکلاتی را که با آن دست به گریبان بودم فراموش کنم. مثل یک جشن بود. جشن در جمع دوستان برگزار می شود، اما این بار من به تنهایی پرخوری کردم. من چند روزی در تعطیلات بودم و نمی خواستم با کسی باشم. فقط دو روز در خانه نشستم و مشروب خوردم.

وی با بیان اینکه روز سوم از قطره چشمی استفاده کرد و با ورزش بر مستی خود غلبه کرد، افزود: واقعاً در شرایط بدی قرار داشتم. همه اینها به یکباره بود، فشار برای بازی در تیم ملی، فشار برای بازی برای منچستریونایتد، فشار برخی مسائل شخصی در زندگی من، من فقط سعی می کردم با تمام این فشارها کنار بیایم.

افشای شرایط عجیب وین رونی در دوران فوتبالش/ وقتی مشروبات الکلی زندگی ام را خراب کرد/ گلایه های همسر ستاره سابق شیاطین سرخ

دو روز تفریح

رونی با بیان اینکه در مورد احساسات یا مشکلاتش در رختکن منچستریونایتد صحبتی نکرده است، اضافه کرد که از زمانی که او یک بازیکن جوان بود همه چیز تغییر کرده است: “مردم امروز قدرت بیشتری برای صحبت در مورد چنین چیزهایی دارند. آن موقع در مورد چیزی صحبت نمی کردم. من هرگز با او (الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد) یا هم تیمی هایم صحبت نکرده ام.

  چندین شرکت چینی برای کشورهای فقیر قرص تاج تولید می کنند - فکر مدرن

او همچنین درباره روحیه خود با بیان اینکه با «خشم و پرخاشگری» بزرگ شده است، گفت: این موضوع از زمانی که فوتبال را شروع کردم مشخص بود.

رونی در ادامه درباره همسرش صحبت کرد و گفت که همسرش کالین که مجبور بود با یک سری الکل و رسوایی های زنان دیگر دست و پنجه نرم کند، خیلی زود متوجه شد که رونی در حال انفجار است: «گفتم لعنتی و داشتم از خانه بیرون می رفتم. . و من به خاطر آن انفجارها اشتباهات احمقانه ای مرتکب شدم.”

زنی شاکی است

او قبل از انتشار مستند جدید رونی که قرار است از آمازون پرایم پخش شود با خبرنگاران صحبت کرد و گفت که “صادقانه” از این فیلم راضی است. من او را در آن موقعیت قرار دادم. اما من با این عکس فرق دارم. “خیلی خوب بود که بعضی چیزها را از سینه ام بیرون بیاورم، تقریباً مثل صحبت کردن با یک روانشناس بود.”

کالین نیز در این مستند ظاهر می شود و می گوید که اگرچه همسرش را به خاطر تخلفاتش بخشیده است، اما این رفتار قابل قبول نیست.

این زوج از دوران کودکی با هم دوست و عاشق بودند و دوستی آنها از زمانی آغاز شد که کالین 12 ساله بود. آنها 4 پسر دارند. اما کالین با رونی مشکلات زیادی داشت. اخیرا عکسی منتشر شده که رونی را به همراه چند نفر دیگر در اتاق هتل نشان می دهد. در یکی از صحنه‌های فیلم، کالین می‌گوید: «می‌دانم گروه‌هایی که وین با آن‌ها بیرون رفت، الکلی که می‌نوشیدند، و این اصلاً خوب نیست. من او را بخشیدم، اما این اصلا قابل قبول نیست.»

  اوکراین از دریافت تسلیحات سنگین جدید خبر داده است

رونی بیش از هر بازیکن دیگری برای انگلیس و منچستریونایتد گل زده است و در حال حاضر سرمربی دربی است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263622

دیدگاهتان را بنویسید