وقتی رونالدو حفاری کرد / کوته فکری کریس مقابل شیاطین سرخ

19146 838 فقط خبر

نتیجه کوته فکری کریستیانو رونالدو در تقابل آشکار با منچستریونایتد شدید بود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کریستیانو رونالدو پس از پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی در منچستریونایتد می ماند. مهاجم پرتغالی لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد و باید در لیگ اروپا بازی کند. فصل جدید رونالدو از روی نیمکت آغاز شد. او چهار بازی از پنج بازی لیگ برتر انگلیس را با تصمیم سرمربی هلندی منچستریونایتد از روی نیمکت آغاز کرد. اریک تنهاگ همچنان به وضوح نشان می دهد که رونالدو را به عنوان بازیکن جایگزین می بیند.

کریستیانو رونالدو 37 ساله با کوته فکری وارد درگیری آشکار با منچستریونایتد شد که برای او گران تمام شد. در واقع رونالدو خودش را دفن کرد. کریس واقعاً دوست داشت در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و مطمئن بود که یک باشگاه بسیار خوب پیدا خواهد کرد. بنابراین او وارد یک تقابل آشکار با منچستریونایتد شد. مهاجم پرتغالی اردوی پیش فصل شیاطین سرخ را از دست داد. با این حال، رونالدو نباید با نتیجه گیری سریع و وارد شدن به یک تقابل آشکار، باشگاه خود را تحقیر کند. رونالدو قرارداد معتبری با منچستریونایتد داشت و باید به آن احترام بگذارد.

بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید، چلسی، ناپولی، اینترمیلان، میلان و سایر تیم های لیگ قهرمانان اروپا از جذب رونالدو خودداری کردند. حتی مدیر ورزشی بایرن نیز به صراحت اعلام کرده که تمایلی به انتقال مهاجم پرتغالی به منچستریونایتد ندارد. در پایان ماه ژوئن، رونالدو متوجه شد که ارزش او برای باشگاه های بزرگ به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و باید در منچستریونایتد بماند.

  آیا دولت نسبت به یارانه نقدی کوتاهی خواهد کرد؟ / آیا مردم کوپن دریافت خواهند کرد؟ - اندیشه معاصر

در چنین شرایطی کریستیانو رونالدو رفتار خود را اصلاح کرد. او به منچستریونایتد بازگشت و به این روند پیوست. اما خیلی دیر بود. شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه هم تیمی های تن هوگ و رونالدو اعتماد خود را به او از دست داده اند و حتی از رفتن او خوشحال شده اند. این خبر نیز به نقل از یک منبع موثق منتشر شده است. تنهاگ به عنوان سرمربی یک شخصیت جدید در سازمان منچستریونایتد است و در فصل جدید نشان داد که برای نام بزرگ رونالدو بازی نخواهد کرد. او به صراحت از وضعیت بدنی رونالدو ابراز ناراحتی کرد. البته سرمربی تیم بارها از رونالدو به شدت صحبت کرده و می گوید که مشتاق همکاری با مهاجم پرتغالی است.

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید