وقتی برای رابطه جنسی آماده نیستم چگونه به شوهرم بگویم؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، احساس آمادگی می کنید رابطه ی جنسی من ندارم؟ این کاملا قابل درک است. ممکن است نصف شب به خاطر کابوسی که یکی از بچه ها دیده از خواب بیدار شده باشید و زمانی که می خواهید سرتان را روی بالش بگذارید ساعتتان زنگ خورد. تمرینات برو باشگاه، برو بازار برای خرید مواد مصرفی برای شام، عجله کن غذا درست کن، کل خانه را تمیز کن و حمام کن و همه بچه ها را بخوابان!

اوه! تو خسته ای! اما کار شما هنوز تمام نشده است. به نظر می رسد شوهر شما برای شغل دیگری، رابطه جنسی، انرژی دارد. اما شما خسته هستید و برای ازدواج آماده نیستید، چه باید کرد؟ بله، موضوع حساسی را مطرح کردیم. گروه های افراطی کسانی هستند که می گویند هر وقت شوهرت می خواهد به تو نزدیک شود، مهم نیست که چه احساسی داری. از طرفی کسانی هستند که می گویند اگر آماده نیستی باید نزدیکی شما نیستید، اما ما می خواهیم وسط را نشان دهیم. در اینجا 4 تصمیمی وجود دارد که می توانید زمانی که برای رابطه جنسی آماده نیستید بگیرید.

1. در مورد رابطه جنسی با همسرتان صادق باشید
مواقعی وجود دارد که واقعاً نمی توانید ازدواج کنید، مانند زمانی که دچار میگرن، کم خوابی یا شوک عاطفی مانند بیماری یک دوست نزدیک هستید. در چنین لحظاتی با همسرتان در مورد دلیل آماده شدنتان صحبت کنید نزدیکی نه، صادق باش به او بگویید که دوستش دارید و او کاری برای رد درخواست شما انجام نداده است و سعی کنید به او بگویید که به محض اینکه آماده شدید با او رابطه جنسی برقرار خواهید کرد. حتی می توانید قراری بگذارید تا متوجه شوید که آیا نیت شما مثبت است یا خیر، و اگر مشکل بزرگ تری در زندگی شما وجود دارد که شما را به رابطه جنسی بی میل می کند، در مورد آن با همسرتان صحبت کنید.

  جزئیات پرداخت شناسنامه به زنان سرپرست خانوار - تفکر مدرن

2- وقتی برای رابطه جنسی آماده شدید، درخواست او را بپذیرید
مواقعی وجود دارد که شما آماده نیستید، اما می توانید رابطه جنسی داشته باشید. حتی اگر 100% آماده نباشید، ممکن است فقط از مادر بودن خسته شده باشید یا بسیار مشغول باشید. در این موارد بهترین کار رابطه جنسی است.

3- وانمود کنید که برای رابطه جنسی آماده اید
یک زن عاقل می گوید وقتی شوهرش بخواهد رابطه جنسی را می پذیرد زیرا معتقد است که برای زندگی او مفید است، زیرا شوهرش را دوست دارد و معتقد است که نیازهای جسمی شوهرش از او بیشتر است. پس وقتی برای رابطه جنسی آماده نیست چه می کند؟ او یک لیوان نوشیدنی انرژی زا می نوشد و وانمود می کند که کاملا آماده است. او می گوید که بیشتر اوقات از صمیمیت هم احساس لذت و هم رضایت می کند. و اگر احساس گناه می کنید که تظاهر به دور از صداقت و اخلاق است، به این فکر کنید که ما برای فرزندانمان چه می کنیم، در این صورت کاری را که آنها می خواهند برخلاف میل خود انجام می دهیم. این فقط از روی عشق و علاقه امکان پذیر است

4- این کار را به خاطر جان خود انجام دهید
مطالعات نشان می دهد زوج هایی که رابطه جنسی منظم دارند، شادتر هستند. دنیس دانلی، محقق، در گزارشی که در نیویورک تایمز منتشر شده، می‌گوید: «زوج‌های شاد به هم نزدیک‌تر هستند و هر چه زوج‌های جنسی بیشتر باشند، زندگی‌شان شادتر خواهد بود». بنابراین اگر آماده نیستید، رابطه جنسی برای زندگی شما خوب است. بنابراین این ارتباط برای خانواده و فرزندان شما نیز مفید است.

  ادامه مسیر تامین مالی بدون وام از بانک مرکزی

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277816

دیدگاهتان را بنویسید