وضعیت راه های کشور در 10 اسفند 1388 – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، سرهنگ احمد شیرانی وی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: با توجه به سیگنال های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور، در حال حاضر تردد در تمامی محورهای کشور به آرامی در جریان است. البته بر اساس گزارش ها، تردد در هر دو محور اتوبان قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری و ساسانی و اتوبان تهران – کرج – قزوین، محدوده وردوارد و مهرویلا نیز روان اما پرحجم گزارش شده است. .

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک درباره محورهای مسدود شده نیز گفت: محورهای دهگلان – حسین آباد و ریگان – ایرانشهر دو محور شریانی مسدود و گنجنامه – تویسرکان، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، پونل – خلخال – بالاده وزک هستند. محورهای هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند نیز از دیگر محورهایی هستند که در حال حاضر به دلیل ازدحام فصلی مسدود نیستند.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از آن است که شرایط جوی آسمان در تمامی جاده های کشور آرام است و تداخل هواشناسی در محورهای مواصلاتی گزارش نشده است.

وی با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و جاده ها با این شماره تماس بگیرند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278170

  مردان از چه سنی می توانند پدر شوند؟ - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید