وزیر دفاع پیگیر ساخت هواپیمای مسافربری داخلی است

1081914 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه ای خطاب به امیر افشین هاجه فرد، مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، مطالبات جدی را فقط برای راهسازی پیگیری کرد.

گفتنی است این اقدام پس از بازدید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان از شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) در اصفهان و کمیسیون طراحی و ساخت هواپیمای مسافربری وی صورت گرفت. امیر آشتیانی در نامه ای به مدیرعامل سازمان صنعت هوایی، رئیس جمهور را موظف به اجرای دستورات خود کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

رییس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ دوم افشین حاجی فرد

سلام

ضمن تبریک و تهنیت به حضرت محمد و خانواده محمد (ص)، ضمن ابراز خوشحالی و قدردانی از مسئولین وزارت دفاع از برگزاری این مراسم و حضور پربرکت حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور در مجموعه شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) شعبه وزارت دفاع. دفاع بر اساس طراحی و ساخت هواپیمای مسافربری و تایید مجدد این درخواست توسط ایشان در حسینیه جماران، بلافاصله در حرکت جهادی و شتابان، طرح ها و برنامه های اجرایی برای دستیابی به عوامل راهبردی تدوین شود.

انتظار می رود با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از ساحت مقدس و نورانی در قطب هستی، امکان حضرت ولی عصر (عج) و با همکاری و هم افزایی نزدیک همه ظرفیت های ملی و برون نهادی بر اساس شرکت های دانش، کارکنان و صنایع وزارت دفاع و توسعه همکاری های نظامی ملی و بویژه اجرای قراردادهای اخیراً نهایی شده، در اسرع وقت و با در نظر گرفتن کلیه الزامات و استانداردهای فنی و ایمنی پایگاه های مربوطه، اقدامات عادی را انجام دهند. و گزارش پیشرفت باید از رئیس جمهور محترم و ملت شریف ایران ارائه شود.

  فرهاد استقلال رکورد زد/ دست آقا فرهاد! - اندیشه معاصر

امیدوارم با اخلاص و توسل به ائمه اطهار(ع) در منویات حکیمانه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و یاری شهدای عزیز و با دعای خیر از خانواده محترمشان و ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی استوار باشید. و گام های موثر ; خدای نکرده در این امر خطیر موفق شوید.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید