وزیر بهداشت: درمان و سلامت انسان خط قرمز دولت سیزدهم – تفکر مدرن است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بهرام عین اللهی در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان که در سالن اجتماعات غمگین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد، با بیان اینکه کشور ما فراتر از اقتصاد، بهداشت و درمان است، گفت: تسلط پزشکی سایر کشورهای کردستانی: با وجود همه مشکلات کشور، اکنون شاهد یک ایران قدرتمند هستیم.

وی حضور 90 متخصص در بیمارستان لاهیجان را از نقاط قوت این شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در همه عرصه ها توانمند است و تقویت تحریم ها رشد و توانمندی های کشورمان را افزایش می دهد.

نماینده ویژه رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت های طبیعی و استعدادهای بالقوه لاهیجان گفت: با تامین اکوسیستم در لاهیجان می توان از همه فرصت ها و ظرفیت های این شهرستان استفاده کرد.

عین اللهی سفرهای دولت در استان را رویارویی مستقیم با مشکلات و چالش های مردم عنوان کرد و گفت: بسیاری از مشکلات مشاهده شده در لاهیجان مربوط به سایر وزارتخانه ها است و تلاش می شود تا با پوشش دولتی همه این مسائل برطرف شود. “

وی بیمارستان پیروز لاهیجان را یکی از بیمارستان ها دانست و گفت: باید تلاش کنیم از همه امکانات این بیمارستان به درستی استفاده کنیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تولید واکسن‌های خانگی برای مقابله با ویروس کرونا اذعان داشت: امروز می‌گوییم با کمک دانشمندان و متخصصان داخلی می‌توانیم برای هر ویروسی واکسن تولید کنیم.

عین اللهی تعطیلی دو بیمارستان در لاهیجان را غیرمنطقی خواند و گفت: فعال سازی این بیمارستان ها و تبدیل این دو مرکز به مراکز درمانی می تواند یکی از اقدامات وزارت بهداشت باشد.

  پخت پیتزا در خانه چقدر ارزانتر است؟

وی با اشاره به ظرفیت و توانمندی های لاهیجان در گردشگری سلامت گفت: امروزه بسیاری از بیماری ها از جمله آسم در شرایط آب و هوایی مناسب در حال درمان هستند که لاهیجان با توجه به پتانسیلی که دارد می تواند یکی از شهرهای پایلوت در این زمینه باشد. «گردشگری سلامت.

شهرستان لاهیجان با جمعیتی بالغ بر 167 هزار نفر در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد و تقسیمات سیاسی این شهرستان از دو بخش «مرکزی و رودبنه» تشکیل شده است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257547

دیدگاهتان را بنویسید