وزیر اطلاعات: اقدامات تهاجمی در دستور کار است

1079063 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در جلسه شورای تامین استان کردستان، ایجاد امنیت مردم محور و اطلاعات اولیه برای مردم را یکی از راهبردهای سند تحول دانست. وزارت اطلاعات افزود: تمام تلاش دولت مردمی و انقلابی در جهت رفع مشکلات و ارتقای معیشت مردم متمرکز است.

وی در ادامه جنگ کنونی علیه نظام اسلامی ایران را یک جنگ ترکیبی خواند و گفت: آمریکا با استفاده از جنگ نرم و تحریم های سخت به دنبال بازگرداندن سلطه ضعیف خود در منطقه بوده است که ناکام مانده است.

وزیر اطلاعات با اشاره به تحرکات گروهک‌های ضد انقلاب، به کشورهایی که زمینه اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران را فراهم می‌کنند هشدار داد و افزود: کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می‌کنند باید انتظار مقابله به مثل داشته باشند.

وی با اشاره به گروهک های مزدور رژیم صهیونیستی گفت: گروهک کومله به عنوان مزدور رژیم صهیونیستی عمل می کند و از ظرفیت رسانه ملی و فرهنگیان و فضای مجازی برای افشای جنایات گروهک های ضد انقلاب استفاده می کند. خدمات و موفقیت های کشور را در قالب جهاد تبیین کرد و آن را ضروری دانست.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به خوبی از تک تک تحرکات دشمن آگاه هستند و اقدامات تهاجمی و تهاجمی در دستور کار جامعه اطلاعاتی قرار دارد.

انتهای پیام//4129/

  طرح تفصیلی توسعه محله قبل از اینکه به معضل اجتماعی تبدیل شود باید مشخص شود

دیدگاهتان را بنویسید