وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه کسانی که قصد براندازی قوه مقننه را دارند شناسایی و با آنها برخورد می کند.

948799 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی آنا، 233 نماینده مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (شنبه 14 اردیبهشت ماه) طی بیانیه ای از وزارت اطلاعات و سپاه خواستند برنامه ریزی ها و عاملان تخریب قوه مقننه شناسایی شوند. .

متن بیانیه به شرح زیر قرائت شد:

بسمه تعالی

بار دیگر رهبر معظم انقلاب از مجلس یازدهم به عنوان مجلسی انقلابی حمایت کردند و مسئولیت تک تک نمایندگان را بیش از پیش سنگین کردند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ابراز قدردانی و قدردانی از حمایت های رهبر معظم انقلاب، بیش از پیش در رفع مشکلات مردم و امید آفرینی وظیفه خود می دانیم و متعهد به استفاده از این سرمایه ارزشمند برای رفع مشکلات هستیم. چالش ها و مسائل. مردم استفاده می کنند.

مجلس یازدهم که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان مجلس انقلابی و مسئول امید بخشی به معظم له معرفی شده است، طی دو سال گذشته مورد هجمه دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی قرار گرفته است. حمله کرد.

خادمان ملت در دو سال گذشته تلاش کرده اند کارهای مهمی انجام دهند که از مهمترین آنها می توان به تصویب قانون اقدام راهبردی رفع تحریم ها، قانون جهش مسکن، قانون جهش دانش بنیان و قانون … صدور مجوز کسب و کار

نمایندگان مردم برای افزایش سرمایه اجتماعی نظام و ایجاد امید برای مردم تلاش کردند و شبانه روز برای رفع مشکلات مردم تلاش کردند اما از هر سو با تخریب ناجوانمردانه مواجه شدند که هدفی جز کاهش اعتماد ملت به نظام ندارد. .

در این دو سال گاه مسائل مربوط به یک نماینده، گاهی کمیسیون، گاهی طرح یا قانون و در آخرین آنها عمداً ریاست محترم مجلس را تخریب کرد و در بسیاری از موارد کل مجلس مورد هجوم قرار گرفت، شاید در سال 40 سال این حجم از تخریب و حمله بی سابقه بود.

  استایل دیده نشده و خاص بهاره رهنما بعد از طراحی داخلی + عکس - تفکر مدرن

گویی حمایت رهبر کبیر انقلاب و تلاش شبانه روزی نمایندگان، دشمن بیرونی و متحجران متحجر داخلی را بر آن داشته است تا برای تخریب این مجلس دست به هر کاری بزنند تا انفعال دولت و مجلس قبلی فراموش شده است.

لذا ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکر از همه دست اندرکاران بویژه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفظ امنیت کشور، از وزیر اطلاعات و رئیس کل سپاه می خواهیم طراحان و پیمانکاران این تخریب ها را شناسایی کنند. پروژه ها باید رویارویی صورت گیرد.

باز هم از حمایت های رهبر معظم انقلاب تشکر می کنیم و معتقدیم این فرصت مغتنمی برای خدمت به مردم عزیز کشور است.

و از بالا

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید