ورود محصولات ایرانی به بازار اروپا تسهیل می شود

1078201 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا؛ «جلسه ارائه فرصت‌های توسعه تجارت بین‌الملل با ورود به بازار اروپا» در 30 خرداد 1401 برگزار می‌شود.

این رویداد با حمایت مرکز بین المللی تعامل علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری نمایشگاه دائمی فناوری های ایران برگزار می شود و نماینده رسمی ایران در پرتغال در صنایع خلاق، صنایع دریایی، شیلات، کشاورزی و ICI.

موضوعاتی چون « ظرفیت سازی بازار اروپا برای شرکت های دانش بنیان و خلاق بدون نیاز به حضور فیزیکی در اروپا »، «نحوه رشد کسب و کار با راه اندازی شعبه خارجی با نمایندگی، روند افزایش سرمایه و مشارکت در اتحادیه های کارگری “اروپا و قانون شرکت”، “ثبت علائم تجاری، ثبت اختراعات و استانداردهای تخصصی” در نظر گرفته می شود.

صادرات مهمترین اصل در توسعه بازار ایران است. هدفی که تمامی شرکت های دانش بنیان و خلاق برای شناخت و دستیابی به آن تلاش می کنند. اما اکثر این مجموعه ها راه و روش صحیح و اصولی ورود و فرصت ورود به این بازار بزرگ و اقتصادی را ندارند. با این حال محصولات با کیفیت آنها به راحتی می توانند سهم خوبی از این بازار را به دست آورند.

مرکز روابط بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از این شرکت ها و کمک به توسعه بازار محصولات ایرانی به کشورهای اروپایی، نشستی را برای ارائه فرصت های توسعه کسب و کار بین المللی با ورود به عرصه های دانش بنیان و خلاق اروپا برگزار کرد. با حضور در این رویداد با نحوه ورود به این بازار آشنا شوید.

  (تصاویر) دیدار سیدورف و همسر ایرانی اش با آقای رئیس جمهور - تفکری مدرن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید