واکنش گل محمدی به اشتباه امیری و اعتراض مس

این موضوع در کنفرانس مطبوعاتی مشخص شد

42563 833 فقط خبر

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر نمی کنم درباره صحنه خطای مس روی امیری زیاد بحث شود. اگر خطایی به نفع حریف گرفته می شد، حالا می گفتیم کارت دارد یا نه. اما اشتباه به نفع ما بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، یحیی گل محمدی پس از پیروزی مقابل مس رفسنجان در نشست خبری گفت: سه امتیاز بسیار مهم را کسب کردیم. با توجه به اینکه در دو بازی اخیر پیروز نشده ایم و جایگاهمان در جدول تغییر کرده است، این سه امتیاز برای ما بسیار مهم و حساس بود که به لطف خدا کسب کردیم.

وی ادامه داد: نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و نیمه بسیار خوبی بود. بعد از گل اول می توانستیم گل دوم و سوم را بزنیم. حریف هم تیمی خوبی بود، آنها با نقل و انتقالات آزاردهنده بودند و این فرصت را داشتند که وقتی می خواستند در زمین بازی کنند. من این پیروزی را به بازیکنانم تبریک می گویم. با وجود اینکه از نظر روحی، جسمی و تمرینی تحت فشار زیادی بودیم. در ماه گذشته، کیفیت تمرینات ما واقعاً آنطور که می خواستیم نبود. من از تمرینات زیادی که انجام دادیم راضی نبودم که روی تیم و کار فنی ما تأثیر می گذارد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بچه ها در تمام طول بازی تمرکز خوبی داشتند و در نیمه دوم خوب دفاع کردند. این پیروزی را به هواداران خوبمان تقدیم می کنیم.

گل محمدی درباره قضاوت کوپال ناظمی در این دیدار و اینکه گفته می شد وحید امیری باید اخراج می شد، گفت: در این صحنه به جز داور، هم داور چهارم و هم کمک داور به خوبی صحنه را دیدند. من فکر نمی کنم در مورد این صحنه بحث زیادی وجود داشته باشد. اگر خطایی به نفع حریف گرفته می شد، حالا می گفتیم کارت دارد یا نه. اما اشتباه به نفع ما بود. در مجموع به نظرم ناظمی عملکرد بسیار خوبی داشت و یکی از داوران بهتر لیگ بود. نباید به داوران فشار بیاوریم. صحنه ای بود که حریف بازیکن ما را خطا کرد.

  مکانیسم تضمین تبادل داده ها و اطلاعات - اندیشه معاصر شناسایی شده است

او درباره موکول شدن دربی به بعد از جام جهانی و اینکه آیا مشکلی در این زمینه دارد یا خیر؟ گفت: برای ما مهم نبود. بعد از تعطیلات سه بازی انجام دادیم و دو بازی دیگر مقابل ملوان و مس کرمان داریم. تا آن زمان زمین ما آماده شده بود و تمرینات بهتری داشتیم، اما این برای تیم ملی برنامه ریزی شده بود و اگر بازی برگزار می شد، مشکلی نداشتیم.

گل محمدی ادامه داد: بعد از تعطیلات در زمین تمرینی مزاحم شدیم. هفته های زیادی است که از باشگاه می خواهم این مشکل را حل کند. یک زمین تمرین خوب در تهران اتفاق نادری است، اما این حداقل امکاناتی است که باشگاه برای تیم فراهم می کند. تمرینات ما آنطور که من می خواستم نبود، با کیفیت نبودیم و راضی نبودیم. بازی های تدارکاتی در این زمین برگزار شد و در این مدت ما را اذیت کردند. امیدواریم این وضعیت اصلاح شود. قبل از بازی با تراکتور، بین نیمه تا بعد از بازی اتفاقات عجیبی افتاد. تیم ما تحت فشار روحی بود. شرایط سختی هم از نظر تمرینی و هم از نظر روانی داشتیم، اما به تدریج شکل کار بهتر می شود. البته اگر زمین تمرین ثابت باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید