واکنش کامرانی فر به ماجرای ناسیونالیستی؛ انشقاق می خواهند به تیم ملی نزدیک شوند

دبیرکل فدراسیون فوتبال دخالت مجلس یا دولت در امور فدراسیون فوتبال را تکذیب کرد.

2226 547 فقط خبر

من گزارش میدم گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حسن کامرانی فر درباره موضوعات مطرح شده در خصوص دخالت در امور داخلی فدراسیون به ویژه موضوع انتخابات، اظهار داشت: در ابتدا لازم به ذکر است که فدراسیون فوتبال کاملاً مستقل و بر اساس قوانین بین المللی و آن اداره می شود. در هیچ زمینه ای توصیه نمی شود و دخالتی در امور فدراسیون ندارد. نمونه این مشکل شایعه دخالت در تغییر کادر فنی تیم ملی بود اما در نهایت دیدیم که فقط فدراسیون در این زمینه تصمیم مستقل گرفت.

وی افزود: اگرچه نمی خواهم در مورد انتخابات صحبت کنم، اما می خواهم به این نکته اشاره کنم که فدراسیون بر اساس اساسنامه خود مستقل عمل می کند و در این امور دخالت نمی کند.
ما باید از نقش حمایتی مجلس در تصویب و توزیع کمک های دولتی به ویژه برای اهداف حمایت از تیم ملی و تعقیب جوایز ملی قدردانی کنیم. زمانی که مجلس در توزیع کمک های دولتی به فدراسیون ها کمک می کند، ما نیز وظیفه خود می دانیم که در زمینه هزینه کرد اعتبارات دولتی که مداخله ای نیست، بلکه وظیفه نظارتی مردم است، به مجلس گزارش دهیم. نمایندگان

دبیر کل فدراسیون فوتبال در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال اظهار داشت: درخواست صریح فدراسیون فوتبال از اعضای تیم ملی رعایت اخلاق حرفه ای و عدم ورود به سایر بخش ها و سمت گیری است. در مورد مسائلی که خارج از مسئولیت بازیکن است. تفرقه و تفرقه در تیم ملی خط قرمز ماست و آن را تحمل نخواهیم کرد. شاید بازیکنان تیم ملی دغدغه هایی داشته باشند، برخی از آنها حق دارند، اما این سوالات باید در جای خود و در بین اعضای خانواده مطرح شود، اما برخی اعمال و رفتارها قابل قبول نیست.

  رئیس جمهور از اعتماد رهبری به رویکردها و تلاش های دولت - تفکر نوین تشکر کرد

کامرانی فر ادامه داد: درخواست صریح رئیس فدراسیون برقراری انضباط و آرامش کامل در تیم ملی و مقابله با هر گونه خط جدایی، دوگانگی و حاشیه سازی است. فدراسیون با تمام وجود مراقب تیم ملی خواهد بود و البته برای شناسایی قطع کننده های خارجی که کاملا از آنها مطلع هستیم و با این اقدامات سعی در نزدیک شدن به تیم ملی دارند، اقدام می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید