واکنش هداد عزیزی به حملات تند به او؛ من خودم کولبر بودم، یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، برای حمل طارمی از ترکیه به ایران فقط کولبر قابل استفاده است.

هداد عزیزی در این خصوص گفت: نباید به موضع یا درک مغرضانه این دسته از افراد توجه کرد. همه می دانند که من خودم از قشر بسیار ضعیفی هستم و در چندین برنامه با افتخار گفته ام که در خانواده های ضعیف زندگی و بزرگ شده ام. زندگی من طوری بود که از 13 سالگی کیسه 50 کیلویی گچ را روی یقه ام گذاشتم و آن را در طبقه چهارم بلند کردم و سپس الک کردم و گچ درست کردم و این کار تا 17 سالگی ادامه داشت و به این موضوع افتخار می کنم. که من و کفاش بودم. کارگران و همکاران از شریف ترین اقشار جامعه هستند که به اصطلاح خودشان نان می خورند. گفتند به دلیل بارش برف هواپیما با مهدی طارمی نتوانست در استانبول فرود بیاید و در یکی از روستاها فرود آمد و نمی دانستند چگونه یکی از مهم ترین بازیکنان تیم ملی را به اردوی تیم بیاورند و من هم گفتم. که بتوانند از خانواده کولبر کمک بگیرند. آن کلمه بد کجا بود؟

وی ادامه داد: اکنون برخی برای اهداف سیاسی یا سوء تفاهم تبلیغاتی انجام می دهند. وقتی می گویم برای آوردن قهرمان ملی به اردوی تیم از یک کفاش کمک بگیرید، یعنی نشان دادن جایگاه و هنر این گروه، چه کارهای غیرممکنی انجام می دهند. ببینید این مردم چقدر دچار سوءتفاهم شده اند که فراموش کرده اند من خودم همیشه با افتخار گفته ام که کارگر و بچه روستایی به دنیا آمده ام. هنوز جا برای قدردانی وجود دارد که کسی شما را دشمن نادانی می کند.

  اشتباه مهلک لیگ فوتبال ایران در سمت راست پرسپولیس

از هداداد هم بازی امیر عابدزاده را جویا شدیم که او در پاسخ گفت: «در ابتدا باید بگویم که بازی با پای پسر احمدرضا عالی است و در روز جهانی فوتبال توانایی بازی با پا بسیار عالی است. برای دروازه بانان مهم است. به خود امیر تبریک می گویم که نقش مهمی در پیروزی تیم ملی مقابل عراق با نمایشی بی عیب و نقص داشت و اجازه داد در جام جهانی بدرخشد.»

عزیزی در پایان گفت: دیدن موفقیت یک فرزند برای پدر بسیار لذت بخش تر از موفقیت خودش است و من برای کاپیتان نسل ما احمدرضا عابدزاده بسیار خوشحالم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257758

دیدگاهتان را بنویسید