واکنش فدراسیون دوومیدانی به لغو اعزام جوانان به مسابقات جهانی

924805 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از فدراسیون دوومیدانی، در حالی که دو و میدانی ایران پنج سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان را کسب کرده است، اعزام این تیم به کلمبیا (محل برگزاری مسابقات) لغو شد. خسرو شیری سرپرست سفر فدراسیون دوومیدانی درباره عدم اعزام تیم ملی جوانان گفت: از چند هفته پیش هماهنگی های لازم برای اعزام تیم به این مسابقات را آغاز کردیم و مسیرهای مختلف پروازی را برای رفتن به کلمبیا بررسی کردیم و در نهایت در دو مسیر پرواز مستقر شد. وارد شد.

وی افزود: یکی از این مسیرها پرواز از تهران به دبی و از دبی به فرودگاه جان اف کندی در آمریکا و از آنجا به بوگوتا پایتخت کلمبیا و از بوگوتا به شهر کالی محل برگزاری این پرواز بود. مسابقاتی که با توجه به اینکه برای ورود تیم کشورمان نیاز به ویزای ترانزیت است. ما قبلاً زمین آمریکایی می گرفتیم، متأسفانه به دلیل مشکلات مربوط به عدم صدور روادید توسط آمریکایی ها برای مسافرانی که از ایران قصد ورود به کشور را دارند، این موضوع محقق نشد و از طرفی مجبور شدند بسیاری را انجام دهند. در آنجا متوقف می شود که اصلا درست نبود و ورزشکاران با مشکلات زیادی مواجه بودند.

شیری خاطرنشان کرد: مسیر بعدی پرواز از تهران به دوحه قطر و از آنجا مادرید پایتخت اسپانیا و از مادرید به پایتخت کلمبیا و از آنجا به کالی محل برگزاری مسابقات بوده است. این مسیر پروازی هم برای ورود به کشور نیاز به ویزای ترانزیت دارد، او اسپانیا داشت که با توجه به شرایط موجود این مسیر انجام نشد و باز هم توقف های زیادی در آنجا وجود داشت. گفته می شود تیم کشورمان به دلیل مشکلات مالی به این مسابقات اعزام نشده است که اصلا صحت ندارد و این گفته بی اساس است.

  پیش بینی رئیس کل بانک مرکزی از بازار ارز + جزئیات - تفکر نوین

وی در پایان تصریح کرد: فدراسیون دو و میدانی در نظر دارد این قهرمانان را به دلیل مشکلاتی که پنج ورزشکار جوان کشورمان به دلیل مشکلات ناشی از عدم حضور موفق به اعزام به مسابقات جهانی نشدند به یک رویداد بین المللی اعزام کند. روادید و مراسم تشکر و دلجویی از آنها و مربیانشان تا این آینده سازان این ورزش در کشور با انگیزه و قدرت بیشتری نسبت به گذشته به مسیر کسب افتخار در عرصه های مهم بین المللی ادامه دهند.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید