واکنش سروری به قتل وحشیانه یک زن در اهواز

واکنش سروری به قتل وحشیانه یک زن در اهواز

بر اساس گزارش ها اعتدالچهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران صبح امروز 15 بهمن ماه به ریاست پرویز سروری برگزار شد. سروری در ابتدای این دیدار با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: امیدوارم خداوند به ما توفیق ادامه راه شهدا را بدهد تا بتوانیم به وظیفه خود برای ادامه راه انقلاب ادامه دهیم.

سروری گفت: انقلابی که با حضور و آمدن خود دو قدرت جهانی را وادار به تعظیم کرد و دین با پختگی و نشاط و سرزندگی موفق شد ملتی را به شورش و حرکت بکشاند و روندی ایجاد کند که به پیروزی بر آن منتهی شود. “به یک قدرت جهانی تبدیل شوید.

وی گفت: «ما توانسته‌ایم قدرت‌های موجود را آشتی دهیم. این انقلاب بدون استفاده از روش های مرسوم و با روش خاص خود و با صراحت و شجاعت کامل از همان ابتدا اعلام کرد که نه شرقی است و نه غربی و با هیچ یک از بلوک های قدرت مرتبط نیست.

سروری گفت: به یاد داریم زمانی که کل دولت ایران از شاه، مجلس و دولت خواستند از بحرین دفاع کنند، همان روزی که انگلیس موضع خود را اعلام کرد و شاه مجبور شد با تحقیر کامل از حاکمیت ایران بر بحرین چشم پوشی کند و عملا بحرین را از یک کشور بیرون کند. ایران را جدا کند

نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلابی است که به شدت با همه اراده های باطل و قدرت های بزرگ مخالفت می کند، گفت: مذاکرات وین تقابل دو دیدگاه بود و باید توجه داشت که می توان حق را گرفت. ندادن دیروز وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که نتایج شگفت انگیزی در مذاکرات وین به دست آمده است. در حالی که می گفتیم واقعاً نیاز به آزمایش داریم.

  پرستو صالحی و فرزندش! - اندیشه معاصر

وی افزود: اینکه باید 12 هزار میلیارد تن فولاد را به صورت کیفی به ما بدهند و این موضوع را پذیرفتند و پذیرفتند با شرایطی که ما دیکته می کنیم باید به مذاکره بازگردند، نشان از قوت دارد؛ این موضوع نشان می دهد که ما باید 12 هزار میلیارد تن فولاد را به ما بدهند. در حالی که در دولت قبل با رویکرد مثبت به غرب و امتیاز دهی توانستند چند دلار را برگردانند؟ ما این دهه را اقتدار، انقلاب و روشنگری مشارکت اجتماعی می نامیم.

سروری گفت: هفته گذشته اتفاق بسیار ناگواری داشتیم که درس های زیادی به ما داد و هر جا از اصول خود عدول کردیم با مشکلات جدی مواجه شدیم. شهادت وحشیانه یک افسر نیروی انتظامی در مقابل دیدگان مردم یکی از دلخراش ترین صحنه هایی بود که مردم تا به حال دیده اند. خوشحالیم که مجلس انقلاب موضع انقلابی گرفته و آمادگی خود را برای مشارکت در طرحی استبدادی برای امنیت کشور و نیروی انتظامی اعلام کرده و همه برای حل این مشکل متحد شده اند.

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: ما که در منطقه امنیت ایجاد کرده ایم بسیار بدبخت و زشت هستیم که شاهد چنین رفتارهای ناراحت کننده ای در داخل کشور هستیم.

وی همچنین در آخرین بخش از سخنان خود به قتل یک زن در اهواز اشاره کرد و گفت: امیدواریم با درایت، پیگیری دقیق و قوانین سختگیرانه از این گونه رفتارها جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید